رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵ | کد خبر : 48354
 • هدف دشمن از تفرقه مسلمانان، ایجاد سایه امن برای رژیم نامشروع صهیونیستی است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مهدی ربانی معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح ظهر امروز در رزمایش اقتدار بسیج ۹۵ اظهار داشت: خدا را شاکرم که امروز توفیق پیدا کردم تا در این جمع نورانی حضور پیدا کنم. امروز شاهد نمایش پرشکوه بسیج هستیم، کشورهای جهان همواره تاریخی با کشمش و نزاع داشته‌اند و کشور ما ایران نیز از شرایط مصون نبوده است.

  وی تصریح کرد: آنچه در تاریخ کشور ما رخ داده نبرد دو جبهه حق و باطل، گروهی عدالت خواه در مقابل گروهی تمامیت‌خواه، صف‌آرایی یاران شیطان در مقابله با یاران خدا بوده است.

  ربانی بیان کرد: جنگ‌ها و نزاع‌ها با شروع انقلاب در کشور تشدید پیدا کرد و با گذشت زمان تهدیدات علیه ما پیچیده‌تر و مرکب شد.

  معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در گذشته جوانان در قالب کمیته و … برای مقابله با کسانی که در تثبیت انقلاب مانع تراشی می‌کردند در میدان حضور پیدا می‌کردند.

  وی خاطرنشان کرد: دشمن سپس در غالب کودتا عمل کرد که از آن هم نتیجه‌ای نگرفت که در ادامه جنگ هشت ساله را به ما تحمیل کرد. هرچند دشمن از مرز و بعضاً مرز دریایی علیه کشور ما اقدام کرد اما تمرکز خود را بر روی حملات زمینی برای تصرف کشورمان اتخاذ کرده بود.

  ربانی با بیان اینکه هدف دشمن از تفرقه مسلمانان، ایجاد سایه امن برای رژیم نامشروع صهیونیستی است اظهار داشت: در زمان جنگ ما آمادگی لازم برای دفاع را نداشتیم و سپاه با لشکری و یگان‌هایی قدرتی که اکنون شاهد آن هستیم را نداشت و دشمن انتظار شکست قریب الوقوع ما را داشت. با فرمان امام برای شکست حصر آبادان بسیجیان به میدان آمدند و انواع قشرها با سن‌های مختلف در جنگ حضور پیدا کردند و دفاع مردمی را تشکیل دادند.

  معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: پس از عزل بنی‌صدر فرمانده کل قوا سپاه و بسیج و ارتش دست به عملیات‌های مشترک زدند و به تدریج با انجام عملیات‌های متعدد و کسب تجربه و گرفتن غنیمت در جنگ یگان‌های مقتدر شکل گرفت و به تدریج خرمشهر را پس گرفته و دشمن را به عقب نشینی وادار کردیم.

  وی بیان کرد: دشمن به محض اینکه فعالیت‌های خود را نافرجام دید جنگ را گسترده‌تر کرد و به شهرها کشاند و از سلاح‌های نامتعارف استفاده کرد و کشتار حاجیان و کشتن مسافران ما در هواپیمای مسافربری کشاند. اما با کمک خداوند، امدادهای غیبی، رزمندگان و نیروهای داوطلب دشمن سر جای خود میخکوب شد و این اجازه را به آنان ندادیم تا یک وجب از خاکمان را تصرف کنند.

  ربانی گفت: پس از جنگ دشمن در ابعاد پیچیده‌تر همچون تحریم و هجمه‌های فرهنگی و در نهایت جنگ فرهنگی به ما حمله کرد. از جمله فتنه ۸۸ که با دروغ بخشی از مردم را به صحنه آوردند و ناامنی ایجاد کردند. اما از این دوره با وجود اینکه آسیب‌هایی دیدیم تجربیات زیادی عایدمان شد که حضور شما ماحصل آن است که سبب حرفه‌ای کردن بسیج برای مقابله با این تهدیدات بود. در بسیج ما گردان‌های امام علی(ع)، امام حسین(ع)، بیت‌المقدس و برای خواهران کوثر و الزهرا را به صورت لایه‌ای پشت ر هم سازمان‌دهی کرده‌ایم.

  معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح گفت: لایه‌بندی این گردان‌ها برای ورود به صحنه‌ها و چند منظوره کردن آنها در مکان‌های مختلف است. دشمن در منطقه و خاورمیانه متوجه یک قدرت بزرگ در مقابل خود شده است و تهدیداتی در جبهه اقتصادی و فرهنگی در قالب جنگ‌های نیابتی تحت عنوان داعش کشورهای مسلمان را درگیر خود کرده‌ است.

  وی اظهار داشت: دشمن اهداف خود را با نیروهای ارزان قیمت تحت عنوان داعش به نام اسلام در قالب حکومت اسلامی به جان مردم انداخته و کشور سوریه را در مسیر بهار عربی با حضور داعش به آشوب کشاندند و در عراق با بکارگیری نیروهای بعثی برخی از مناطق را اشغال کرده‌اند.

  ربانی تصریح کرد: دستاورد جبهه عربی، عبری، غربی که پشت سر جریان داعش شکل گرفته است چهره مقدسی که سران سعودی برای خود شکل داده‌‍ بودند را زدوده است.

  معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: شاهد حضور جوانانمان برای دفاع از حرمین هستیم. روند انقلاب نه تنها در افکار  بلکه در بعد نظامی هم با تشکیل نیروهای مقاومت در غزه و لبنان شکل گرفته و هسته مقاومت را در دل این کشورها شکل داده است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار