رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰ | کد خبر : 48394
 • مشهد الرضا (ع) مقصد بین المللی در حوزه گردشگری است


  مرتضی رحمانی موحد شنبه شب در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر خراسان رضوی افزود: مشهد دارای ویژگی های بسیار است که از جمله آنها تنوع خدمات در حوزه گردشگری می باشد.
  وی اظهار کرد: این ویژگی و تنوع را در کمتر مقصد گردشگری می توان دید که نشان دهنده تنوع مخاطبین و گردشگران و زائران این منطقه است.
  وی گفت: زائران و مسافران مشهد از طیف های مختلف و نیازمند خدمات مختلف هستند که در چارچوب مدیریت استان و همراهی دستگاه ها به طور نسبی سطح مطلوبی از خدمات و امکانات برای آنان فراهم شده و این تنوع در حوزه فرهنگی، اسکان، خدمات، نظارت ها، سوغات و امثال آن نیز مشاهده می شود.
  معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور افزود: عمده مقاصد سفر در کشور تابعی از اقلیم و آب و هوا و مختصات جغرافیایی خاص است اما مشهد شهری چهار فصل است و در تمام طول سال و مناسبت های مختلف اعم از ملی ، مذهبی و تعطیلات، پذیرای زائران و گردشگران است.
  وی اظهار کرد: جاذبه متفاوت برای این شهر شکل گرفته که همه به برکت وجود مضجع شریف حضرت امام رضا (ع) است.
  وی گفت: این جایگاه، وظیفه ما را در پاسداری از آن مضاعف می کند و باید عمق و میزان تلاش های ما به عنوان خادمان مردم بسیار گسترده تر باشد تا منجر به رضایتمندی همه زائران شود.
  رحمانی موحد با اشاره به مقدمات اجرای طرح هایی در حوزه مدیریت سفر زائران و گردشگران این خطه از سوی مدیران استان افزود: حمایت هایی که می تواند به حضور بیشتر، منسجم تر و با کیفیت زائران کمک کند، باید با جدیت انجام شود.
  وی ادامه داد: هر چه زائران منظم تر و برنامه ریزی شده به مشهد سفر کنند، مشکلات کاهش یافته، خدمات کیفی تر و رضایتمندی گردشگران و زائران بیشتر می شود.
  وی با اشاره به طرح زیارت از مبدا به مبدا و بسته های تعریف شده برای آن در قالب گروه های مختلف مردمی با شرایط و نیازهای مختلف گفت: این اقدام بسیار ارزشمند است و زمینه حضور زائران از همه نقاط را به صورت سازماندهی شده و مدیریت شده به این شهر مذهبی فراهم می کند که اقدامی راهبردی در حوزه سفر گردشگران است.
  ۱۹۰۶ / ۶۰۵۳ / ۳۴۰۴ خبرنگار: فاطمه یوسفی ** انتشار دهنده: محسن اسماعیلی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار