رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۰ | کد خبر : 48442
 • انتقاد از سکوت وزارت ارشاد در قبال برخی ‌هنجارشکنی‌ها/ تهاجم فرهنگی از طریق دستگاه‌های دولتی‌

  آیت‌الله عباس کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم برگزاری برنامه موسیقی در قم را خلاف شرع دانست و اظهار داشت: جریانی تلاش می‌کند تا ‌علیه باورها و ارزش‌های اسلامی و به‌بهانه تفاوت سلیقه و تفاوت برداشت‌ها و متأسفانه با مجوزهای قانونی اقداماتی انجام دهند که واکنش و عکس‌العمل جریان دین‌دار و مؤمن را برانگیزند.

  وی هدف از این کار را القای دوقطبی در جامعه دانست و افزود: طبق شرع مقدس و طبق قانون وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی فرهنگی است که از این منکرات جلوگیری کنند و طبق بند یک اصل سه قانون اساسی ایجاد محیط مساعد برای رشد فضایل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوا و مبارزه با مظاهر فسادی و تباهی وظیفه همه دستگاه‌های دولتی و نظام اسلامی است.

  عضو مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: این بند قانونی سرلوحه وظایف وزارت ارشاد قرار دارد ولی نه‌تنها به آن عمل نمی‌شود بلکه خلاف این وظیفه هم عمل می‌شود.

  وی عنوان کرد: باید با هر دستگاهی که به این برنامه‌های منکراتی با این شأنیت مجوز می‌دهند برخورد صورت گیرد و معنا ندارد این مسئله بسیار مهم که ترویج باورها و ارزش‌های اخلاقی فلسفه انقلاب اسلامی است آماج سخره و مضحکه برخی هنجارشکنان واقع شود.

  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه اظهار داشت: این هنجارشکنی‌ها و بی‌اخلاقی‌ها در قالب امور‌ فرهنگی در حال ترویج است و در این وضعیت اصلاً قابل‌قبول نیست تهاجم فرهنگی از طریق دستگاه‌های دولتی و متأسفانه با مجاری قانونی اتفاق بیفتد که به‌شدت محکوم است.

  انتهای پیام/*

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار