• تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۱ | کد خبر : 4850
 • وقتی گرگ ها رو به یکدیگر می خوابند :

  دونالد ترامپ بریتانیا را تهدید کرد

  دونالد ترامپ، یکی از نامزدهای حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، تهدید کرد در صورتی که از سفرش به بریتانیا جلوگیری شود، سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری خود را در اسکاتلند پایان می‌دهد. ترامپ در سرزمین مادری خود، اسکاتلند، صاحب دو زمین گلف است؛ وی در حالی این تهدید را مطرح کرد که نمایندگان بریتانیا […]

  دونالد ترامپ، یکی از نامزدهای حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، تهدید کرد در صورتی که از سفرش به بریتانیا جلوگیری شود، سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری خود را در اسکاتلند پایان می‌دهد.

  ترامپ در سرزمین مادری خود، اسکاتلند، صاحب دو زمین گلف است؛ وی در حالی این تهدید را مطرح کرد که نمایندگان بریتانیا قرار است برای بررسی تقاضای بیش از 500 هزار نفر که پای طومار مخالفت با سفر ترامپ به انگلیس را امضا کرده اند تشکیل جلسه دهند.

  جلسه نمایندگان بریتانیا 18 ژانویه (28 دی) برگزار خواهد شد، اما در این جلسه درباره جلوگیری از سفر ترامپ به انگلیس رای گیری صورت نخواهد گرفت.

  ترامپ

  ترامپ

  طومار مخالفت شهروندان انگلیس با سفر ترامپ به کشورشان با بیش از 500 هزار امضا 

  تنها ترزا می، وزیر کشور انگلیس، می تواند دستور ممانعت از ورود ترامپ به کشور را صادر کند.

  دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس، نیز اعلام کرده تمایلی برای جلوگیری از سفر ترامپ به انگلیس ندارد.

  سازمان ترامپ در بیانیه‌ای اعلام کرد جلوگیری از سفر این میلیاردر امریکایی سبب می‌شود او سرمایه 500 میلیون پوندی خود را از مجموعه گلف در شمال شرق اسکاتلند و سرمایه 200 میلیون پوندی دیگری را در جنوب غرب این کشور از بریتانیا خارج کند.

  اظهارات ترامپ علیه مسلمانان با محکومیت‌های گسترده بین المللی مواجه شد. دو عنوان افتخاری اسکاتلندی ترامپ نیز از او پس گرفته شد.

   

  منبع : پرس تی وی

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار