رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ | کد خبر : 48553
 • زنگنه جزییات نتایج مذاکرات اوپک را برای کمیسیون انرژی تشریح می‌کند

  «اسدالله میرزایی» نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جزئیات جلسه امروز بعدازظهر کمیسیون انرژی را تشریح کرد.

  وی با اشاره به بررسی دو بند از لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و بررسی مقدماتی یک فوریت طرح شفافیت دریافتی مدیران کشور و استرداد دریافتی مازاد، گفت: کمیسیون انرژی این دو لایحه و طرح را به عنوان کمیسیون فرعی مورد بحث قرار داد.

  میرزایی، استماع گزارش «حسین امیری خامکانی» عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی را که به همراه «بیژن زنگنه» وزیر نفت به اجلاس اوپک رفته بود، بخش دیگری از دستورکار جلسه امروز کمیسیون انرژی خواند و گفت: آقای امیری درباره جزئیات مذاکرات و چگونگی سهمیه‌بندی تولید نفت به عنوان یکی از دستاوردهای این اجلاس سخن گفت.

  عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که نماینده کمیسیون انرژی در اجلاس اوپک پذیرش سهمیه‌بندی را از سوی اعضا، موجب بازگشت اوپک به جایگاه گذشته خود در عرصه جهانی و انسجام کشورهای تولیدکننده نفت برشمرد، اظهار داشت: اعضای کمیسیون مایل بودند که بدانند هر کدام از اعضای اوپک قرار است چه مقدار تولید خود را کاهش دهند که مقرر شد با حضور وزیر نفت در یک یا دو هفته آینده، این موضوع تشریح شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار