رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۵ | کد خبر : 48570
 • پشتیبانی از ولی فقیه، دین شهدا بر گردن ماست

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار سید مرتضی میریان در مراسم وداع با پیکر شهید محمدرضا زارع الوانی، با لحنی صمیمی از این شهید بزرگوار مدافع حرم با نام «آقارضا» یاد کرد و اظهار کرد: نخستین بار است که همدان بدون آقا رضا می‌آیم؛ نسبت من به آقا رضا مثل پدر و پسر بود.

  وی با بیان اینکه این شهیدان انتخاب شدند و در سخت‌ترین شرایط، از امتحان سربلند بیرون آمدند، افزود: این افراد بهترین‌ها بودند و در هیچ شرایطی تحمل خود را از دست ندادند.

   رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه این شهید بزرگوار در عملیاتی که انجام شد، دشمن را در کمین انداخته بود، تصریح کرد: شهید زارع تا صبح در خط  به نیروها روحیه می‌داد و به همین دلیل دشمن نسبت به او کینه داشت.

  وی با بیان اینکه آقا رضا مرد روزهای سخت بود، ادامه داد: آقا رضا از بزرگ مردهای جمهوری اسلامی بود و برای همه به ویژه رزمندگان الگو بود.

  میریان با اشاره به اینکه لشکر حضرت آقا در حال آماده شدن است، خاطرنشان کرد: آقا رضا فدایی امام زمان(عج) شد؛ او در محضر اهل بیت(ع) روسفید است.

  وی با بیان اینکه امروز میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به ویژه اهل سنت آماده جانفشانی برای اهل بیت(ع) هستند، گفت: شهدا در نزد خداوند عزیزند و زنده ابدی.

  رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز میهمان شهدا هستیم و دست خالی برنخواهیم گشت، اظهار کرد: دنیای استکبار به دنبال این است که انقلاب را زیرسؤال ببرد، چراکه شعار ما این است که زیر بار ظلم نمی‌رویم و از مظلومان جهان حمایت می‌کنیم.

  وی با بیان اینکه تکفیری‌ها براساس اعتقادات وهابیت به دنبال از بین بردن شیعیان هستند، گفت: گروهک تروریستی داعش تیغ دولبه‌ای است که اروپایی و آمریکایی‌ها ایجاد کردند.

  میریان تصریح کرد: امروز استکبار از داعش برای تبلیغات ضد اسلام استفاده می‌کند و می‌خواهد از این طریق از مسلمان شدن افراد جلوگیری کنند.

  وی با بیان اینکه محمدرضا زارع الوانی شهید شد تا اسلام به غلط به دنیا معرفی نشود، ادامه داد: امام حسین(ع) نیز ایستاد تا اسلام بنی‌امیه را به نام اسلام پیامبر(ص) معرفی نکنند و اسلام واقعی را نشان دهد.

  رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز ما اسلامی را معرفی می‌کنیم که در کنار برادران اهل سنت فلسطین ایستاده است، خاطرنشان کرد: اگر امروز ما نبودیم کشور مسلمانی به نام بوسنی نبود.

  وی تبیین کرد: امروز رژیم صهیونیستی خوشحال است، چراکه زیرساخت‌های کشورهای اسلامی در نبرد با داعش در حال از بین رفتن است.

  میریان با بیان اینکه در بدو پیروزی انقلاب؛ جمهوری اسلامی هیچ پشتیبانی نداشت و دنیا در مقابلش ایستاده بود، اما امروز به جایگاه رفیعی دست یافته است، اظهار کرد: ما چون خدا را داشتیم پس اراده پروردگار باعث شد که پیشرفت کنیم و صدام به پایین کشیده شود.

  وی با اشاره به اینکه در عراق مناطقی که توسط داعش گرفته شده بود، بازپس گرفته شد، افزود: دلیل این مسئله نیز ایمان رزمندگان به خدا بود.

  رئیس اداره عملیات زمینی ستاد کل سپاه پاسداران با بیان اینکه خداوند یاور جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: مردم ۳۸ سال برای انقلاب زحمت کشیدند؛ ما امتی داریم که اهل بیت(ع) از این امکان بهره‌مند نبودند؛ چراکه اگر داشتند هرگز تنها نمی‌ماندند.

  وی با بیان اینکه شهدا از ما می‌خواهند که پشتیبان ولایت باشیم، گفت: تا زنده‌ هستیم باید پیرو و گوش به فرمان رهبر خود باشیم.

  میریان با بیان اینکه قرآن گمشده ما است و ما حق آن را به خوبی ادا نکردیم؛ در ادامه گفت: شهید زارع الوانی، همواره نسبت به نماز اول وقت مقید بود و احترام مادر خود را حفظ می‌کرد؛ پس باید در مسیر ایشان حرکت کنیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار