• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۵ | کد خبر : 48707

 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)هدیه عباس روز دوشنبه در آغاز نخستین جلسه از دومین دوره عادی مجلس سوریه افزود: ضربه های دردناک ارتش سوریه به تروریست ها، ائتلاف حامی تروریسم را وادار به دخالت مستقیم در استان دیرالزور و قتل عام سربازان ارتش سوریه کرد.
  وی اضافه کرد: این جنایت با برنامه ریزی قبلی و با هدف پشتیبانی تروریست های شکست خورده و نجات آن ها از تنگنا انجام شد.
  عباس گفت: رژیم صهیونیستی نیز با همین شیوه و همین هدف بارها به خاک سوریه تجاوز کرد تا اینکه در یک پاسخ کوبنده هواپیماهای آن را سرنگون کردیم.
  وی اظهار داشت: در زمینه مبارزه با تروریسم با همکاری برادران ایرانی، دوستان روس و مردان مقاومت اسلامی و دیگر هم پیمان ها و با پشتیبانی همه کشورهای دوست، پیروزی های سیاسی و نظامی بزرگی را به دست آوردیم.
  رئیس مجلس سوریه گفت: این پیروزی ها مقدمه سرکوب تروریسم در کشور و گام مهمی در زمینه مبارزه با تروریسم بین المللی است که در منطقه و جهان گسترش یافته است.
  عباس افزود: اوضاع میدانی، سیاسی و جبهه بندی های منطقه ای و بین المللی بسیار پیچیده شده است ولی برغم این پیچیدگی و تلاش ها برای بحرانی تر کردن آن، مسیر حوادث میدانی و سیاسی به سمت افق پیش بینی شده توسط سوریه مبنی بر مبارزه با تروریسم به عنوان یک اولویت بین المللی و گفت و گو و آشتی میان فرزندان کشور به عنوان یک اولویت ملی پیش می رود.
  وی بیان کرد: در زمینه آشتی هر روز گام های بلندتر و دستاوردهای برجسته تری مشاهده می کنیم که نمونه هایی از آن خروج تروریست ها از شهرک داریا در جنوب غرب دمشق و محله الوعر شهر حمص است.
  عباس اضافه کرد: ما مسیر آشتی را در همه بخش ها ادامه می دهیم و همه این امور مسئولیت قوای مقننه و مجریه را در پشتیبانی پیروزی های ارتش قهرمان و پایداری ملت دوچندان می کند.
  وی گفت: پایداری ملت از همه پیش بینی ها فراتر رفت و نشان داد که این اراده آهنین و توان برای تحقق پیروزی های بیشتر متوقف نمی شود.
  شبک **۶۱۱۶ **۱۹۱۷**انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار