رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰ | کد خبر : 48733
 • گارد ساحلی ایتالیا ۵۶۰۰مهاجر غیرقانونی را نجات داد


  بیانیه گارد ساحلی ایتالیا حاکی است : عملیات نجات بخشی این مهاجران در روز دوشنبه به نجات این تعدا دمهاجر غیرقانونی لیبیایی که از طریق دریای مدیترانه می خواستند، به اروپا بروند؛ صورت گرفته است.
  تلویزیون رسمی ایتالیا به نقل از گارد ساحلی این کشور افزود: از مجموع ۳۹ قایق حامل این مهاجران اولین قایق ها از سحرگاه دوشنبه پیگیری شدند و یکی از این قایق ها که حامل بیش از ۷۰۰ مهاجر بود در کانال ساحلی سیسیل پیدا شد که یکی از مسافران آن در سفر درگذشته بود و جسدش هنوز در قایق بود.
  این گزارش حاکی است ،جستجوها همچنان ادامه دارد و پیش بینی می شود در سواحل جزیره لامبیدوسا در جنوب ایتالیا تعداد مهاجران بیشتری از آب گرفته شوند.
  یک کشتی متعلق به سازمان پزشکان بدون مرز ، یک کشتی متعلق به نیروی دریایی ایتالیا و یک کشتی متعلق به سازمان غیردولتی مواس (از مالت) نیز در این عملیات گسترده شرکت داشتند.
  ایتالیا روز سوم اکتبر جاری مراسم ویژه سومین سالگرد غرق شدن کشتی پناهجویان حامل ۳۶۶مهاجر در آبهای ساحلی سیسیل را برگزار کرد.
  وزارت کشور ایتالیا در ماه اگوست (مرداد/شهریور) هشدار داده بود موج جدیدی از مهاجران غیرقانونی در فصل پاییز در راه است.
  این کشور نخستین مقصد مهاجران غیرقانونی است که با گذر از دریا خود را به ایتالیا می رسانند تا از آنجا روانه دیگر کشورهای اروپایی شوند.
  براساس آمارهای وزارت کشور ایتالیا از ابتدای سال جاری میلادی تا ماه سپتامبر(هفته گذشته) ۱۲۸هزار و ۳۹۷ مهاجر غیرقانونی به این کشور امده اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵٫۱۵ درصد افزایش نشان می دهد.
  شبک ۶۰۰۲ *۱۹۱۷* مترجم : کبری آقازری**انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:1

  آخرین اخبار