• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵ | کد خبر : 48774
 • آقای گل‌محمدی/اعدام کمترین مجازات برای قاچاقچیان موادمخدر است/ مسئولین باید در این زمینه به طور جدی وارد عمل شوند
  محمدحسین آصفری عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره حذف یا کاهش برخی از مجازات‌های قانون مبارزه با مواد مخدر از سوی مجلس اظهار کرد: ضربه محکمی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از ملت ایران بخصوص در هشت سال جنگ تحمیلی نشان دادند و اوج مقاومت ملت ایران محسوب می‌شود سبب شد تا غربی‌ها به دنبال این باشند که از طریق اشاعه مواد مخدر در کشورمان وارد عمل شوند زیرا نتوانسته بودند در مقابله با روحیه ایثارگری ملت ایران اقدامی را انجام دهند.

  وی افزود: با توجه به اینکه ایران یکی ازشاهراه‌های بین افغانستان و منطقه اروپا است و به عنوان راه ترانزیت مواد مخدر در منطقه عنوان می‌شود از این رو دشمنان جمهوری اسلامی ایران برنامه‌های مفصلی را برای بحث مواد مخدر و استفاده از آن در ایران طراحی کرده‌اند.

  عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران درصددند با کم کردن مجازات قاچاقچیان مواد مخدر با استفاده از حربه‌های حقوق بشری به اهداف خود در زمینه قاچاق مواد مخدر دست پیدا کنند.

  آصفری تصریح کرد: به نظر بنده نه تنها قوانین ایران در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر ضعیف است بلکه باید به صورت قوی‌تر در این حیطه وارد عمل شویم از این رو جرم اعدام کمترین مجازاتی است که برای عاملین قاچاقچیان موادمخدر درنظر گرفته شده است که بایستی در کشور بدون توجه به شانتاژ خبری و رسانه‌ای کشورهای غربی با استفاده از عناوینی مثل حقوق بشر در دستورکار قرار گیرد.

  وی تاکید کرد: کنار گذاشتن حکم اعدام برای قاچاقچیان موادمخدر با توجه به نزدیکی ایران به افغانستان و شاهراه ترانزیتی که کشورمان با اروپا دارد مطمئنا می‌تواند مشکلاتی را برای کشورمان ایجادکند.

  عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: بنده معتقدم که قانون اعدام قاچاقچیان مواد مخدر باید به طور جدی دنبال شود.

  آصفری تاکیدکرد: کسانی که به دنبال برداشتن حکم اعدام از مواد مخدر هستند باید به این موضوع توجه داشته باشند که راهکار جدا کردن مردم ایران از روحیه ایثارگری و مقاومت آلوده کردن جوانان ما به مواد مخدر است.

  وی تصریح کرد: متاسفانه امروز سن مواد مخدر در جامعه ما کاهش پیدا کرده است از این رو ما نمی‌توانیم نسبت به موضوع مواد مخدر و قاچاق آن بی‌توجه باشیم.

  عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان گفت: برخورد با کسانی که در حیطه مواد مخدر فعالیت می‌کنند و با آلوده کردن جوانان جیب خود را پر می‌کنند امری واجب است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  راهپیمایی گسترده مردم بحرین در حمایت از شیخ «عیسی قاسم» بهینه سازی تجهیزات مخلوط کن واحد گندله سازی شرکت فولاد مبارکه عکس/ تسلط کامل نیروهای عراقی بر اوضاع امنیتی کرکوک بهترین نرم افزارها از نگاه کاربران/ لبخند این نوزاد نارس سوژه رسانه ها شد/ زندگی در فرکانس ماکروویوها رصد ناوگان جنگی روسیه در جریان عبور از کانال مانش در جنوب انگلیس فیلم/ فکرمیکنند ازامام علی باغیرت ترهستند_ شیعه های تقلبی نابودی داعش در گرو نابودی آل‌سعود است سازمان ملل: داعش از سپر انسانی در موصل استفاده میکند فساد صندوق ذخیره فرهنگیان از دلایل برکناری فانی/ نفوذ جریان دوم‌خرداد و اهداف انتخاباتی عامل تغییر وزرا بود شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند وزیری که همه هدفش فربه کردن پزشکان است! اگر ترمیم کابینه انتخاباتی نیست دولت وزرای پیرتر را برکنار کند/ کابینه روحانی توان کار جدی ندارد در تدارک انتقال مجروحان کرکوک به بیمارستانهای تهران هستیم صدیقی: پیوستن به جامعه جهانی ایران را به زمان قاجار و پهلوی می‌برد غول‌های خفته در کمین مردم کرمان/واقعیتی که دیده نمی‌شود پای خائن فرانسوی چشم‌آبی به کشور باز شد عکس/ کشف اسکناس‌ ۷۰۰ ساله داخل مجسمه بودا مجری تلویزیون در کنار دختر سردار سلیمانی+ اینستاپست حواشی بازی دیروزپرسپولیس اززبان پلیس اهواز آزادسازی موصل به خلافت قلابی داعش پایان می دهد/ ترکیه به خاک عراق چشم طمع دارد