رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۵ | کد خبر : 48858
 • وزیر بهداشت: ️️ایران برای سرمایه‌گذاران ترک در حوزه بهداشت و درمان اولویت قائل است

  وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی که به منظور دیدار و گفت‌وگو با همتای ترک خود برای مدتی کوتاه به آنکار سفر کرده، با حضور در جمع دیپلمات‌های سفارت جمهوری اسلامی ایران، مهمترین مسائل و زمینه‌های مرتبط با امکان توسعه مناسبات و گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی و پزشکی را با جمهوری ترکیه مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، در این دیدار  سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران ظرفیت‌های بسیار گسترده‌ای جهت جذب سرمایه و سرمایه‌گذاران خارجی به‌ویژه در حوزه علمی آموزشی، بهداشت و درمان دارد و برای سرمایه‌گذاری و مشارکت فعالانه سرمایه‌گذاران ترک در اولویت قرار دارند .

  وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران در بخش‌های بهداشت و درمانی با استفاده از موقعیت مطلوب و بهره‌گیری از فرصت‌های همکاری مشترک می‌توانند نسبت به احداث بیمارستان اقدام کنند، افزود: وزارت بهداشت برای سرمایه‌گذاران خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور تمهیدات و تسهیلات مناسبی را فراهم کرده و اقدامات خوبی هم در این بخش انجام گرفته است .

  هاشمی با بیان اینکه ساخت و توسعه فضاهای درمانی در ابعاد مختلف هم موجب رفاه و آسایش مردم و هم شامل برکات دنیوی و اخروی برای سرمایه‌گذاران است، افزود: با توجه به بازگشت سریع سرمایه صرف شده در امور ساخت و تجهیز مراکز درمانی، آموزشی و بهداشتی به چرخه خدمت‌رسانی، بسیاری از کشورها از جمله ترکیه با ساخت و تجهیز بیمارستان‌های زنجیره‌ای چرخه توریسم طبی را در رشته‌های مختلف عمومی و تخصصی راه‌اندازی کرده و در کنار اشتغال‌زایی در بخش ارائه خدمات به خارجیان، مردم کشور نیز از تسهیلات درمانی مدرن و فوق مدرن چنین مراکزی بهره‌مند می‌شوند.

  وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص ایجاد امکان جذب دانش‌آموختگان پزشکی مقیم کشور ترکیه و دیگر کشورها گفت: در تلاشیم با تسهیل مقررات و آزمون‌های مرتبط، امکان حضور و جذب دانش‌آموختگانمان در رشته‌های پزشکی را در خارج کشور تسهیل کنیم. البته این فرآیند مستلزم قبولی دانش‌آموختگان در آزمون‌های استاندارد علمی و عملی و در چارچوب محتوی علمی آموزشی دوره‌های دکترای حرفه‌ای و تخصصی است.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار