• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵ | کد خبر : 48890
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر محسن رحیم نیا دبیر اجرایی سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، با اشاره به حضور روانپزشکان خارجی همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، گفت: این گردهمایی علمی از ۲۷ تا ۳۰ مهر امسال در سالن شهید غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه این همایش با همکاری انجمن جهانی روانپزشکی برگزار می شود، افزود: کارِگروهی در سلامت روان و اعصاب روانپزشکی و علوم اعصاب، دو محور اصلی این همایش است.

  دبیر اجرایی سی و سومین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران، یادآور شد: فعالیت در حوزه روان نیاز به کارِگروهی بین همه حیطه های مرتبط از جمله روانپزشکان، روانشناسان، متخصصان مغز و اعصاب، جراحان مغز و اعصاب، روان پرستاران و مددکاران اجتماعی دارد.

  رحیم نیا با بیان اینکه در روز سوم همایش، مجمع عمومی انجمن سالیانه تشکیل خواهد شد و اعضای پیوسته انجمن از طریق رای گیری، هیئت مدیره انجمن را انتخاب خواهند کرد، خاطرنشان کرد: همچنین در این همایش از دکتر مهدی بیگدلی به عنوان پیشکسوت روانپزشکی تقدیر خواهد شد.

  وی افزود: امسال برای اولین بار جایزه «دکتر داویدیان» به پنج نفر از روانپزشکان جوان که در یکی از حیطه های مختلف روانپزشکی اقدام متمایزی انجام داده باشند، اعطا خواهد شد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار