رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ | کد خبر : 48906
 • نیامدن احمدی‌نژاد به نفع مملکت است/ رایزنی‌ها برای انتخاب نامزد اصولگرایان آغاز شده است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست خبری صبح امروز این تشکل در پاسخ به سؤال خبرنگاری پیرامون منافع و یا مضرّات نیامدن احمدی‌نژاد به عرصه انتخابات ۹۶ اظهار داشت: نیامدن احمدی‌نژاد به نفع مملکت است و همه از این مسئله سود می‌برند. این توصیه‌ای بود که حضرت آقا ابتدا در جلسه خصوصی به ایشان گفته بودند و در مرحله بعدی به صورت علنی اظهار داشتند. 

  وی افزود: البته در این قضیه امر و نهی وجود نداشت و اعلام شد که ورود وی نه به مصلحت خود او و نه به مصلحت کشور است، درنهایت احمدی‌نژاد نامه‌ای به رهبر انقلاب نوشت و از ورود به میدان رقابت سال ۹۶ انصراف داد. 

  باهنر با بیان اینکه نیامدن احمدی‌نژاد قطعاً در صحنه انتخابات تأثیراتی دارد، گفت: احمدی‌نژاد در جریان اصولگرایی موافقین و مخالفین جدی داشت و با حضور وی، احتمال افزایش اختلافات زیاد بود و حتی می‌توانست آرای آقای روحانی را به دلیل شعارها، برنامه‌ها و حافظه تاریخی‌ای که مردم از او دارند تهدید کند. 

  دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در ادامه با بیان اینکه فعالان سیاسی باید برنامه‌های خود را منهای احمدی‌نژاد تنظیم کنند، تصریح کرد: البته احمدی‌نژاد مهم است که سکوت کند یا گرایشات خود را به جامعه القا دهد، البته حمایت احمدی‌نژاد از فردی هر چند می‌تواند بخشی از آرای او را به آن فرد منتقل کند، ولی نمی‌تواند همه آرای احمدی‌نژاد را به آن فرد منتقل کند. 

  وی در ادامه در پاسخ به سؤالی پیرامون اینکه اصولگرایان به فردی برای انتخابات ریاست‌جمهوری رسیده‌اند، اظهار داشت: رایزنی‌ها شروع شده و دامنه بررسی‌ها وسیع است، ولی اینکه به نتیجه معینی برسیم، این چنین نیست و دلیل آن هم این است که انتخابات رئیس‌جمهوری ما عموماً در فضای هیجانی شکل می‌گیرد و معمولاً دو تا سه ماه مانده به انتخابات، شخصیت‌های جدید معرفی و سونامی‌ها راه می‌افتد. 

  دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در پاسخ به سؤال دیگری پیرامون گزینه اصلاح‌طلبان برای ریاست‌جمهوری ۹۶ گفت: تکلیف اصلاح‌طلبان تقریباً روشن است و تحقیقاً روی آقای روحانی متمرکز می‌شوند ولی اصولگرایان نیز در حال بررسی روحانی هستند. 

  وی با بیان اینکه در محافل اصولگرایی این بحث وجود دارد که بیش از ۳۰ نفر اصولگرا برای کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری وجود دارد، گفت: به نظر من، نامزدهایی که قبلاً به صحنه آمده‌اند و پیروز نشده‌اند، آمدنشان صلاح نیست و بهتر است احساس تکلیف کنند و نیایند، ولی با این حال، اکنون نه سلبی و نه ایجابی روی کسی متمرکز نیستیم. 

  وی در ادامه تأکید کرد: این نظر شخصی من است که افرادی که روی باسکول رفته‌اند، مصلحت نیست که دوباره به صحنه بیایند. 

  ادامه دارد…

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار