رزرو هتل در مشهد

 

  • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۵ | کد خبر : 48996
  • ادامه شناسایی دریافت‌کنندگان حقوق‌های غیرمتعارف/ عودت حقوق‌های غیرمتعارف به خزانه پیگیری می‌شود

    ادامه شناسایی دریافت‌کنندگان حقوق‌های غیرمتعارف/ عودت حقوق‌های غیرمتعارف به خزانه پیگیری می‌شود

    به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، غلامرضا کاتب در اظهارتی با تاکید بر عودت حقوق های نجومی به خزانه، گفت: دستگاه های نظارتی با دقت بسیار در حال بررسی دریافتی مدیران برای بازگرداندن بیت المال به خزانه هستند.

    نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تخلف در زمینه دریافت حقوق های غیرمتعارف از سوی دیوان محاسبات در حال رسیدگی است، افزود: مجلس دیوان محاسبات را مکلف کرده که دریافت کنندگان حقوق های نجومی را شناسایی و نسبت به بازگرداندن بیت المال به خزانه اقدام کند.

    انحراف از قانون در بحث حقوق های غیرمتعارف دیده می شود

    وی با بیان اینکه انحراف از قانون در بحث حقوق های غیرمتعارف دیده می شود، تصریح کرد: در بحث حقوق های غیرمتعارف تخلفات قضایی نیز باید سیر قانونی خود را طی کند.

    کاتب با تاکید بر اینکه رسیدگی ها باز هم ادامه دارد، گفت: نظام پرداخت در کشور باید بطور دقیق مورد بازنگری و اصلاح قرار گیرد تا شاهد بروز دوباره چنین تخلفاتی نباشیم.

    وی با اشاره به آمار ارایه شده در خصوص دریافت کنندگان حقوق های غیرمتعارف، گفت: نمی توان با قاطعیت در مورد افراد شناسایی نشده دارای حقوق های نجومی اظهارنظر کرد اما بررسی ها برای شناسایی دقیق این افراد ادامه دارد.

    عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید با عوامل بروز حقوق های غیرمتعارف برخورد شود، تصریح کرد: برخورد با قوانینی که دست برخی برای پرداخت چنین حقوق هایی را باز گذاشته باید در دستور کار قرار بگیرد.

    انتهای پیام/

    همراه با شبکه خبری وعده صادق

    منبع:

    :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

  • برچسب ها :
  •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

    آخرین اخبار