رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵ | کد خبر : 49071
 • ۴۰ بیمارستان تا پایان دولت یازدهم در کشور افتتاح می شوند

  محمد جعفر علیزاده روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از روند ساخت بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با افتتاح این بیمارستان ها، چهار هزار و ۶۰۰ تخت به ظرفیت بیمارستانی کشور اضافه می شود.
  وی اضافه کرد: در زمینه ساخت بیمارستان ها، دولت تدبیر و امید روند مناسب و مطلوبی در پیش گرفته شده است و بسیار امیدوارانه حرکت کرده است.
  او پیرامون روند ساخت بیمارستان سقز هم با اشاره به بازدیدها متعدد از این طرح اظهار داشت: این طرح بیش از ۶۰ درصد پیشرفیت فیزیکی دارد و بخشی از تاسیسات الکترونیکی آن هم خریداری شده است.
  معاون فنی و عمرانی فرماندار ویژه شهرستان سقز هم در گفت و گو با ایرنا با عنوان اینکه عملیات اجرایی این بیمارستان در سال ۸۸ آغاز شده است اعلام کرد: این بیمارستان دارای ۶ بخش تخصصی کودکان، زنان، جراحی، سی سی یو (ccu)، آی سی یو (icu) و داخلی خواهد بود
  صابر زارعی یادآور شد: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۳۱ هزار متر مربع در دست احداث است که تا ۴۵ هزار متر قابل افزایش است.
  وی عنوان کرد: تا کنون بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال برای ساخت این طرح هزینه شده است.
  همچنین سید حسین میر شفیع، معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی در بازدید از فرودگاه سقز گفت: تملک زمین های مورد نیاز برای احداث مستحدثات مورد نیاز این طرح به جد پیگیری خواهد شد.
  معاون فنی و عمرانی فرماندار ویژه سقز هم در گفت و گو با ایرنا پیرامون فرودگاه سقز اظهار داشت: آغاز تملک زمین برای احداث فرودگاه سقز که در مسیر سه راهی سقز، مریوان و سنندج و در پنج کیلومتری این شهر قرار دارد از سال ۸۲ شروع شده و سال ۸۵ مصوبه هیات وزیران گرفت و در سال ۸۶ جهت انجام عملیات عمرانی به پیمان گذاشته شد.
  صابر زارعی اعلام کرد: تاکنون برای اجرای باند و برخی از امکانات زیر ساختی فرودگاه ۱۹۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
  امروز پنجشنبه وزیر راه و شهر سازی همراه با چند تن از معاونانش برای افتتاح پروژه های راه سازی وارد استان کردستان شد.
  سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.
  ۷۲۴۹/۱۹۰۴
  خبرنگار: ابراهیم محمدحسینی
  انتشار دهنده: مسعود احمدی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار