• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵ | کد خبر : 49079
 • حماسه نبرد مستقیم با آمریکا گل سرسبد حماسه‌های دفاع مقدس بود

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، علی رزمجو در آیین گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد شهادت شهدای خلیج‌فارس اظهار داشت: پیشوایان راستین تشیع از رسول گرامی اسلام تا امام زمان(عج) همه الگوهای شایسته از جمله ایثار و ازخودگذشتگی و شهادت برای ما به ارمغان آوردند.

  وی بیان کرد: نقطه اوج ایثارگری‌ها در وجود امام حسین(ع) و یارانش تبلور یافت و فرهنگی که این حماسه بزرگ را خلق کرد تا قیام قیامت هم مستمر و تداوم‌بخش است و کسانی که به دنبال آخرت هستند از آن پیروی می‌کنند.

  فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: در انقلاب با تاسی از حماسه‌های حسینی افتخارات بزرگی به وجود آمد که نمونه بارز آن شهادت است که پیش روی جهانیان قرار گرفت.

  رزمجو اظهار داشت: با شروع جنگ تحمیلی و به ویژه در خلیج فارس و در جغرافیای استان بوشهر و اطراف جزیره فارسی شاهد حماسه‌های بزرگ و متعددی بودیم که در آن حماسه‌ها گل سرسبدشان حماسه نبرد مستقیم با آمریکا بود.

  وی ادامه داد: شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در ۱۶ مهرماه سال ۶۶ حدیث ایثار، فداکاری و شهادت را در شکل و شمایل شیران روز و زاهدان شب به منصه ظهور گذاشتند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار