رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۵ | کد خبر : 49129
 • ظرفیت های لازم برای تبدیل شدن ایران به قدرت بین المللی وجود دارد

  ظرفیت های لازم برای تبدیل شدن ایران به قدرت بین المللی وجود دارد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سهراب صلاحی در جمع اساتید و نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جمهوری اسلامی ایران باید به یک قدرت بین المللی تبدیل شود و ظرفیت های لازم برای این امر مهم وجود دارد.

  وی افزود: تمامی فاکتور های الزامی برای تبدیل شدن ایران به یک قدرت بین المللی موجود است اما اقتصاد باید با یک رویکرد کاملا بسیجی محور، روندی صعودی را طی کند.

  به گفته وی، کارگروه های علمی کارشناسانه ای در بحث اقتصادی در ۳۱ استان کشور تشکیل شده که با استفاده از اقتصاد دانان، جامعه شناسان و کارشناسان مربوطه آماده می شویم در آینده ای نزدیک به عنوان یکی از ۱۰ اقتصاد برتر دنیا مطرح شویم.

  صلاحی بیان کرد: در این راستا عناصر لازم برای اقتصادی شدن با توجه به بازار فروش داخلی و فرا منطقه ای وجود دارد.

  وی ادامه داد: با اینکه یک درصد از جمعیت جهانی را تشکیل می دهیم اما ۶ درصد از منابع و معادن دنیا را در اختیار داریم که با سرمایه انسانی دانش آموخته گان می توانیم توانا باشیم.

  رئیس سازمان بسیج اساتید کشور افزود: امروزه جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده که پهباد هایی را بر فراز آسمان با تکنولوژی کاملا ایرانی و بومی به حرکت در می آورد که حتی قدرت های جهانی به دنبال به دست آوردن این تکنولوژی ها هستند.

  وی گفت: مشکل اصلی ما بحث مدیریت است اما نه به آن معنا که مدیر نداریم بلکه باور نداریم که « ما می توانیم»، که با الطاف الهی و رهبری مقتدرانه، به زودی این باور شکل خواهد گرفت و به یک قدرت جهانی تبدیل خواهیم شد. 

  وی خراسان جنوبی را استانی بسیج محور دانست و افزود: ۸۰ درصد اساتید هیئت علمی خراسان جنوبی عضو بسیج هستند وی وی یادآور شد: در بسیج اساتید ۳۲۰ حلقه علمی و ۳۶ حلقه صالحین تشکیل شده که در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب گام بر می دارد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار