رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰ | کد خبر : 49211
 • نماینده روسیه در سازمان ملل: اجازه تصویب قطعنامه فرانسه در باره سوریه را نمی دهیم


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، برگزاری جلسه شورای امنیت سازمان ملل به درخواست روسیه رئیس این شورا امروز (جمعه) و پس از هشدار استفان دی میستورا نماینده سازمان ملل در امور سوریه در باره اوضاع این کشور در دستور کار قرار گرفت.
  خبرگزاری ایتارتاس به نقل از سخنان چورکین پس از برگزاری نشست شورای امنیت سازمان ملل در نیویورک، نوشت: هدف واقعی طرح چنین پیش نویسی، تحریک روسیه به استفاده از امتیاز وتو می باشد و من امکانی برای تصویب قطعنامه نمی بینیم.
  مقام روسی همچنین اظهار کرد: هر چند شرکای فرانسوی تاکید کردند که هدف از طرح این پیش نویس واداشتن روسیه به استفاده از وتو است ولی سوء ظن را داریم که چنین قصدی وجود دارد.
  گنادی گاتیلوف معاون وزارت امور خارجه روسیه نیز امروز همزمان با آغاز نشست شورای امنیت، با رد قطعنامه پیشنهادی فرانسه که یکی از کشورهای غربی ضدسوری است، گفت که متن پیش نویس دربرگیرنده موارد غیرقابل قبول است.
  وی افزوده است: در متن ارائه شده بیش از حد مسائل مربوط به کمک های انسانی سیاسی شده که هدف آن افزایش فشار بر دولت سوریه می باشد که در حال مبارزه با تروریست ها است.
  معاون وزیر خارجه سوریه تاکید کرد: مسکو مجموعه ای از اصلاحات را برای گنجانده شدن در پیش نویس مطرح کرده و حاضر است در این باره همکاری کند تا قطعنامه متوازن شود.
  هنوز گزارشی از نتیجه نشست شورای امنیت سازمان ملل انتشار نیافته است.
  اروپام ۳۹۱ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار