رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰ | کد خبر : 49217
 • ۳ روحانی بحرینی به زندان محکوم شدند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از العالم، دادگاه سوم جنایی بحرین «سید مجید مشعل» را به اتهام تجمع و تحصن در شهرک الدراز به سه سال زندان و «شیخ محمد جواد شهابی» و «شیخ فاضل زاکی» را به اتهام شرکت در تحصن شهرک الدراز به دو سال زندان محکوم کرد.

  در همین راستا دادگاه بررسی پرونده دو روحانی دیگر به نام های «شیخ علی الجفیری» و «شیخ یوسف العصفور» را به اتهام تجمع در الدراز به ۱۳ اکتبر آینده به تعویق انداخت.

  به دنبال لغو تابعیت «شیخ عیسی احمد قاسم» رهبر شیعیان بحرین، از اوایل تیرماه امسال منطقه سکونت وی در شهرک الدراز به محل تحصن و تجمع اقشار مختلف مردم و روحانیون بحرینی تبدیل شده که به این اقدام غیر انسانی رژیم آل خلیفه اعتراض می کنند. 

  رژیم حاکم بر منامه که از سال ۲۰۱۱ با کمک نیروهای عربستان سعودی به سرکوب شدید انقلاب مردم بحرین پرداخته، تاکنون دهها نفر را به شهادت رسانده و زندان های آن کشور مملو از روحانیون و سایر افراد ازادی خواه از جمله «نبیل رجب» است.

  سازمان دیدبان حقوق بشر از سکوت محافل جهانی نسبت به محاکمه نبیل رجب رئیس مرکز حقوق بشر بحرین علیرغم وخیم بودن وضعیت جسمانی اش انتقاد کرد.

  این سازمان در گزارشی با عنوان چرا جهان نبیل رجب را نادیده می گیرد؟ خاطرنشان کرد: نبیل رجب از چهار ماه پیش به این سو در بازداشت بسر می برد و ممکن است به جرم استفاده از حق آزادی بیان به پانزده سال زندان زندان محکوم شود.

  دادگاه رژیم آل خلیفه اعلام حکم نهائی در مورد پرونده نبیل رجب را تا ۳۱ ماه جاری میلادی به تعویق انداخت.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار