• تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵ | کد خبر : 49325
 • مجوز اعزام سردار سپاه به سوریه صادر نشد

  هنوز مجوز اعزام به سوریه را دریافت نکرده امخبرگزاری میزان-گروه سیاسی: هشتم خرداد ماه امسال و در اولین روز آغاز بکار مجلس دهم، سردار اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم که نتوانسته بود به مجلس دهم راه پیدا کند، در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری میزان گفته بود: “هر زمان که مسئولین قبول کنند به سرعت عازم سوریه می شوم”. (متن کامل این گفت‌وگو را اینجا بخوانید)

  امروز در اواسط مهر ماه و پس از گذشت بیش از سه ماه از آن اظهارنظر که در محافل خبری بازتاب گسترده ای داشت، بار دیگر به سراغ سردار کوثری که در کارنامه خود، مسئولیت ریاست اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح را نیز دارد، رفتیم و برای بار دوم پیگیر اعزام وی به سوریه شدیم.

  سردار کوثری این بار در پاسخ به میزان گفت: هنوز مجوز اعزام به سوریه را دریافت نکرده ام و به محض آنکه این مجوز را اخذ کنم برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) راهی سوریه می شوم.

  گفتنی است سردار اسماعیل کوثری متولد سال ۱۳۳۴ و از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس می باشد که تا کنون مسئولیتهایی همچون فرماندهی لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)، ریاست اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح و جانشینی قرارگاه ثار الله تهران را بر عهده داشته است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار