• تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵ | کد خبر : 49343
 •  بسته اینستاگردی امروز باشگاه خبرنگاران هم قصد دارد گلچینی از پست های به روز شده هنرمندان و ورزشکاران را در اختیار شما کاربران قرار دهد.

  علی کریمی نوشت:”مثل درخت باش، بزار برگهاى مرده بریزن!!”


  مهدی سلطانی نوشت:“روز جهانى کودک بر کودکان و کودک داران فرخنده باد.”

  عباس غزالی نوشت:“اولین روز هفته تنفس شروع  زندگیست .عشق قسمتی از زندگیست اما دوست خوب قلب زندگیست.امیدوارم همیشه تنتون سالم و تنور دلتون گرمه گرم باشه. یا حق.”

  ملیکا شریفی نیا نوشت:

  می دانیداتوبان ها خاصیتِ عجیبی دارند مثلا می توان در مسیرشان یک دلِ سیر گریه کرد بدون آنکه کسی ببیند و با همان گریه ی وحشتناک و بی پایان آنقدر حرف زد و فریاد کشید که دیگر صدایی در گلو باقی نماند بدون آنکه کسی بشنود !

  و می توان در اواسط آنهمه گریه و زاری به کسی زنگ زد که یک بار فقط و فقط ” یک ” بار گریه ی آدم را دیده !حرف هایش را شنیده فریادهایش را خندیده و هنوز که هنوز است بی نظیر باقی مانده ! و با خیالی راحت تغییر مسیر داد به سمتِ خانه ی همان یک نفر که وقتی بهش می گوییآیا حوصله یک آدمِ آشک آلود را داری ؟ 

  با پُر رویی می خندد و می گوید بلی دارم ! مگر بار اول است ؟ و شما نیز همان وسط خنده تان می گیرد و می گویید بلی بار اول است ! ما که بارِ دیگری یادمان نیست ! و او با پُر روییِ بیشتر می گوید : شما یادتان هست وگرنه هرگز با این حال نمی آمدید !

  و شماکِیف ها می کنید از شناختِ دقیقش و گریه ها و درواقع ” زاری ” هایتان جایشان را به لبخند می دهند با پذیراییِ دقیق تٓرشبا چایبا مِهر با خواندنِ داستانی نیمه تمام در بٓدوِ ورود ! و با متلک های بسیارشدر راستای ” هرگز ” گریه نکردنتان که شدیدا به یادتان می اندازد چه جور آدمی هستید و چقدر ” احمق ” جلوه کرده اید در این لحظه ی بخصوص با آن ریمل های ریخته ی احمقانه و قیافه ی از زیرِ کامیون رٓد شده و بدبخت تان ! 

  و کم کم شما ” خودتان ” را می بینید که حالٓش حسابی بهتر شده ! و خجالت ها کشیده از این گریه های مسخره ی ” با ” دلیل که انگار قرار است تنها ، به تورِ این ” یک نفرِ ” بیچاره بخورند و این همین این !

   تمامِ ” این ” ماجرایِ دردناکِ لعنتی فقط و فقط زیرِ سرِ همین اتوبان هاست ! 

  مهدی ماهانی نوشت:

  “آنطور که هستی‌ باش .صداقت مؤثرترین تیرى است که به قلب هدف می‌‌نشیند .هدفت را با نقشه‌هاى جوراجور آلوده مکن‌ .خودت باش ….
  افتاده باش.نه‌ ذلیل .شوخ باش . نه‌ مسخره .آزاده باش . نه‌ یاغی.مطمئن باش … نه‌ ساده .مهربون باش.نه تو سرى خور .ساکت باش … نه نفهم .از خود . راضى باش . نه‌ از خود راضى .صبور باش … نه‌ در کمین .توکلت به خدا باشه ، به اون بسپر و صادق باش ،
  اونوقت مى بینى که کلید تو دستت هست!در آخر زیر لب بگو:(( شما خوش باش … خدا با ماست )) .


  پرستو گلستانی نوشت:

  “به بهانه روز جهانی کودک با آرزوی دنیای بدون جنگ ، صلح و آرامش مبارک بر همه ی کودکان”


  حسین سلیمانی نوشت:

  “بی ریا … بی زرق و برق … بی حاشیه … حسینی وار.رفیق به تیغ های طلای علامتا نگاه نکن، به سنگینی و سبکی علامتا نگاه نکن، به چای خارجی و فرشای پر نقش نگاه نکن.
  امام حسینی باش. دلی باش.دلی.من دلم از این هیئتا میخواد، از اینا که رو تبل بد آهنگ می کوبن، فالش میخونن، میکروفون و باند ندارن، نهار و شامشون همین چای ساده است. اما واقعا واسه امام حسین اومدن، با دلشون اومدن، دلی هستن. دلی.

  شهیندخت مولاوردی نوشت:

  مرگ در راه عزت جز زندگی جاوید, و زندگی با ذلت جزمرگ بی حیات نیست.امام حسین(علیه السلام)”

  ایرج طهماسب نوشت:“روز جهانی کودکان مبارک .

  غم انگیز است وقتی آنها را از طبیعی ترین حقشان محروم می کنیم…”

  محمدرضا هدایتی نوشت:

  “آرامگاه یعقوب لیث که غریبانه در چند کیلومترى دزفول و دروضعیت نا بسامانى قراردارد،دلاور مردى از دیار سیستان که بعد از دویست سال سیطره اعراب زبان پارسى را دوباره به ایرانیان باز گرداند روا نیست که بگذاریم آرامگاه این سردار میهن پرست اینگونه مورد بى توجهى قرار گیرد و مخروبه شود.”

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود برجام، فضای مساعدی برای ترمیم زخم کهنه اقتصاد سلامت و آموزش پزشکی فراهم کرد وابستگان نظامی ایران با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب تجدید میثاق کردند فکر می کند از آسمان افتاده/ می خواهد قهرمان ملی باشد نمایشگاه صنعتی ایران ، روسیه و ارمنستان عکس/ تاب دست ساز بارش برف سنگین در اردبیل آیفون شما در خطر است؛ هرچه سریع تر به ۱۰٫۱ آپدیت کنید بانک مرکزی: نرخ بانکی ۱۲ ارز افزایش و ۲۰ واحد پولی دیگر کاهش یافت آمریکا در زمان حکومت اوباما جنگ سرد جدیدی علیه روسیه بپا کرد اقتصاد مقاومتی با سفارش و توصیه محقق نمی‎شود/ گریه‎های استاد برای وجود ربا در سیستم بانکی اظهار نظر «عارف» درباره رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت عارف :خبر کناره‌گیری من از ریاست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان «بی‌ربط» است مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به علت همکاری‌اش با فتنه ۸۸ به‌جای خود باقی است آخوندی: لایروبی اروند امسال آغاز می شود/ تلاش برای افزایش ظرفیت ریلی خوزستان شرایط مطلوب امنیتی در ابعاد داخلی و مرزهای کشور/رعایت اخلاق اسلامی و حفظ حدود شرعی در اظهار نظرها داعش ۲۳۲ غیرنظامی را در جنوب موصل اعدام کرد دیکتاتوری همه جا بد است اما در دانشگاه بدتر/ رؤسای دانشگاه‌ها خودشان را قیوم دانشجویان ندانند تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ششم آبان فوت یک زن به دلیل استفاده نادرست از بالابر در بندرعباس