رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵ | کد خبر : 49366
 • واکنش رئیسان فدراسیون های ورزشی ایران به نامه کمیته بین المللی المپیک


  به گزارش وعده صادق به نقل از شنبه شب ایرنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این صورت جلسه عصر شنبه ۱۷ مهر ماه ۹۵ در پایان نشست رئیسان فدراسیون های ورزشی نوشته شد.
  در متن صورت جلسه مذکور آماده است:
  ۱- با توجه به نامه مورخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) کمیته بین المللی المپیک مبنی بر ضرورت تایید اساسنامه فدراسیون های ورزشی از سوی فدراسیون های بین المللی ذیربط، مقرر شد فدراسیون های ورزشی جمهوری اسلامی ایران در اسرع وقت نسبت به ارسال متن اساسنامه منطبق با منشور المپیک و قوانین داخلی کشور (با رعایت اصل استقلال) اقدام کنند.
  ۲- با توجه به ابلاغ قانون انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک که در تاریخ ۶ مهرماه ۱۳۹۵ از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی و در تاریخ ۶ مهر ماه ۱۳۹۵ از سوی ریاست جمهوری اسلامی ایران ابلاغ گردیده است، مقرر شد ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ تصویب قانون(مهلت زمانی تعیین شده در این قانون)نسبت به ارائه اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک به دولت اقدام شود. هم چنین با توجه به تصریح این قانون، اصلاحات لازم در اساسنامه کمیته ملی المپیک نیز صورت پذیرفته و جهت تصویب به دولت ارائه شود.
  ۳- مجمع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی که اساسنامه آن ها از سوی فدراسیون های بین المللی ذی ربط تایید شده است، مطابق روال معمول و در موعد مقرر برگزار شود.
  شبس**۱۷۰۸**۱۴۸۸ ** ۱۵۷۴ *تنظیم کننده:علیرضا ارشادی* انتشار دهنده: محسن تهوری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار