رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰ | کد خبر : 49454
 • اسیر فشار سعودی‌ها نمی‌شویم/ به هیچ وجه در عربستان به میدان نمی‌رویم

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از elsport، با وجود این که دیدار رفت تیم ملی فوتبال عراق و عربستان در زمین بی طرف برگزار شد و سعودی ها حاضر نشدند که در ایران به مصاف عراق بروند، اما به نظر می رسد که فدراسیون فوتبال عربستان به دنبال حاشیه سازی است و با وجود این که فیفا تاکید کرد که بازی برگشت هم باید در زمین بی طرف برگزار شود، اما آنها می خواهند در خاک خود از عراق پذیرایی کنند و این چیزی است که با مخالفت شدید عراقی‌ها مواجه شده است.


   


  رئیس فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد که تسلیم حاشیه سازی‌های سعودی‌ها نخواهد شد و تنها در زمین بی طرف بی مصاف آنها خواهد رفت.


   


  عبدالخالق مسعود گفت: دیدار رفت برابر عربستان که ما میزبان آن بودیم در زمین بی طرف برگزار شد، چرا که فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرده بود که حاضر نیست در ایران به میدان برود و به انتخاب میزبان ما احترام نگذاشت. ما هم اسیر فشارهای آنها نمی شویم و تنها در زمین بی‌طرف دیدار برگشت خود را برگزار می کنیم.


   


  او ادامه داد: در عربستان به میدان نخواهیم رفت. دیگر اسیر فشارهای عربستان نمی شویم. آنها به پیشنهاد میزبانی ما احترام نگذاشتند و ما هم هرگز حاضر نمی شویم در خاک عربستان به میدان رویم.


   


  رئیس فدراسیون فوتبال عراق در پایان بیان کرد: عراق بعد از انکار عربستان برای بازی کردن در ایران مجبور شد که مالزی را به عنوان میزبان خود انتخاب کند. سعودی‌ها هم باید میزبان دیدار برگشت خود را انتخاب کنند. با این حال آنها چنین تصمیمی را نگرفته‌اند و علیه ما شکایت کرده‌اند و پای CAS را وسط کشیده‌اند. باید دوباره تاکید کنم که ما هم در خاک عربستان به میدان نمی رویم.


   


  عراق شروع ناامید کننده‌ای در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت و در هر سه بازی خود تن به شکست داده است، این درحالی است که عربستان از سه بازی خود هفت امتیاز کسب کرده و به همراه استرالیا در صدر قرار دارد.


   


  دیدار رفت دو تیم که در مالزی برگزار شد با پیروزی دو بر یک عربستان به پایان رسید این درحالی بود که عراق گل نخست را به ثمر رسانده بود.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار