• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵ | کد خبر : 49486
 • اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به ارسال تقاضای تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به هیات رئیسه مجلس گفت: فرهنگیان کشور از حقوق و مزایای بالایی در میان سایر اقشار برخوردار نیستند و نباید صندوق ذخیره مربوط به این قشر این چنین مورد سوءاستفاده قرار می‌گرفت.

  وی با تاکید بر ضرورت برخورد با سوءمدیریت و ناکارآمدی در این صندوق اظهار داشت: باید پروسه انتخاب شدن هیات‌مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان بازبینی شود چراکه در  اثر سوءمدیریت مدیران کنونی سرمایه فرهنگیان دستخوش مدیریت‌های ناکارآمد شده است.

  عباسی انتظار از نتیجه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را بازگرداندن حق و حقوق فرهنگیان تا ریال آخر عنوان کرد و گفت: برخورد با سوءمدیریت در صندوق مذکور باید درس عبرتی برای‌ آیندگان باشد.

  عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ما نمونه‌هایی از اختلاس در بانک‌ها و دیگر سازمان‌های کشور داریم که متعلق به قشر خاصی نبوده اما در صندوق ذخیره فرهنگیان به طور خاص اندوخته سال‌های مدید خدمت این قشر زحمت‌کش مورد دستبرد قرار گرفته است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار