رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰ | کد خبر : 49487
 • شناسایی هویت پیکر مطهر ۲۱ شهید دفاع مقدس از ۱۰ استان کشور + مشخصات

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، هویت پیکر طیبه و نورانی ۲۱ شهید دوران دفاع مقدس شناسایی شد.
  این شهدای گرانقدر متعلق به استان‌های خوزستان، خراسان رضوی، همدان، فارس، کرمانشاه، اردبیل، اصفهان،گلستان، مازندران و استان تهران هستند که هویت آن‌ها از طریق آزمایش DNA، مدارک شناسایی و پلاک هویت شناسایی شدند.

  اسامی و مشخصات این شهدا به شرح ذیل است:

  استان کرمانشاه

  شهید مسعود سلیمی، فرزند شریف، متولد ۴۳ ، اعزامی از استان کرمانشاه که در تک دشمن ۶۷ و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسید.

  استان فارس

  شهید اسماعیل دست بسته، فرزند حسین، متولد ۴۸ ، اعزامی از استان فارس که در عملیات کربلای ۴  در سال ۶۴ و در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.

  شهید محمد رشیدی، فرزند اسماعیل، متولد ۴۳ ، اعزامی از استان فارس که در عملیات رمضان در سال ۶۱ و در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید.

  استان اردبیل

  شهید ستار احمدی، فرزند احمد، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان اردبیل که در درگیری و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسید.

  استان اصفهان

  شهید عبداله قانع زاده، فرزند علی اکبر، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

  شهید احمدرضا شریفیان، فرزند حسنعلی، متولد ۴۷ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

  شهید غلامعلی رضایی کوجانی، فرزند حاج بابا، متولد ۳۰ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات محرم و در قبرستان الرمادی۱۵۱(عین خوش) به شهادت رسید.

  شهید علی ذراتی، فرزند رضا، متولد ۴۰ ، اعزامی از استان اصفهان( کاشان) که در عملیات والفجر ۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسید.

  استان گلستان

  شهید محمود شهرکی، فرزند احمد، متولد ۴۹ ، اعزامی از استان گلستان(مینودشت) که در تک دشمن۶۷ و در منطقه عملیاتی الرمادی۳۴(فکه) به شهادت رسید.

  استان خوزستان

  شهید عبدالغفور کاظمی بره بیچاست، فرزند ملکی، متولد ۳۳ ، اعزامی از استان خوزستان که در درگیری در قبرستان الکرخ۳۱(محور شوش دزفول) به شهادت رسید.

  استان همدان

  شهید جمشید طهماسبی، فرزند ملک میرزا، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات عاشورا میمک در شیار نی خزر به شهادت رسید.

  شهید قوام کیانی، فرزند مراد، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات رمضان در سال ۶۱ و در قبرستان الکرخ۲۸۹(شلمچه) به شهادت رسید.

  شهید احمد روستائی، فرزند کاظم، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات مطلع فجر و در قبرستان الکرخ۹۰(گیلانغرب) به شهادت رسید.

  استان خراسان رضوی

  شهید علی اکبر کرمانی، فرزند حسین، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات والفجر۸ و در قبرستان الکرخ ۲۱۹( فاو) به شهادت رسید.

  شهید سید مرتضی طباطبایی، فرزند سید احمد، متولد ۴۸ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر رد سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

  شهید حسن آزادی، فرزند محمدابراهیم، متولد ۳۴ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر در سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

  شهید ابوالفضل روشنک، فرزند محمدرضا، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر در سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

  شهید نجیب الله معصومی، فرزند گل محمد، متولد ۱۸ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر در سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

  استان مازندران

  شهید رمضان موسی نژاد گل چالی، فرزند سید جلیل، متولد ۳۹ ، اعزامی از استان مازندران که در درگیری و در قبرستان الرمادی۲۴(خرمال) به شهادت رسید.

  شهید محمد تقی رسولیان شیادهی، فرزند رمضانعلی، متولد ۴۵ ، اعزامی از استان مازندران که در عملیات والفجر۶ و در قبرستان الکرخ ۶۷(چیلات دهلران) به شهادت رسید.

  استان تهران

  شهید قربانعلی ناظری، فرزند سید فتحعلی، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان تهران که در عملیات خیبر رد سال ۶۲ و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسید.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار