رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰ | کد خبر : 49556
 • خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است

  در پی انتشار خبری مبنی بر خروج نام محمودرضا خاوری از لیست اینترپل (پلیس بین‌الملل)، سخنگوی ناجا توضیحاتی در این رابطه ارائه کرد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی عصر امروز گفت: اصولاً برای متهمانی که تحت تعقیب هستند و محل اقامتشان معلوم نیست، از سوی اینترپل اعلان قرمز صادر می‌شود و همچنین مشخصات آنها بر روی پورتال عمومی سازمان اینترپل ثبت می‌شود اما به محض اینکه محل اقامت این افراد مشخص شده و به تأیید اینترپل می‌رسد، مشخصاتش از روی پورتال حذف می‌شود.

  سخنگوی ناجا با بیان اینکه در این مرحله بین اینترپل و پلیس کشور مربوطه ارتباط برقرار می‌شود، ادامه داد: با برقراری این ارتباط به‌طور خودکار نام این افراد از روی پورتال عمومی برداشته می‌شود.

  منتظرالمهدی با تاکید براینکه این اقدام به معنی حذف نام متهم تحت تعقیب از لیست تعقیب سازمان اینترپل نیست، گفت: بنابراین اعلان قرمز محمودرضا خاوری به قوت خود باقی است و از لیست اینترپل حذف نشده و از نظر قانونی و حقوقی در سیستم‌های داخلی اینترپل که با یکدیگر ارتباط دارند، تحت تعقیب بودنِ این فرد پابرجاست.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، محمودرضا خاوری، مدیرعامل وقت بانک ملی در دولت محمود احمدی‌نژاد و از متهمان اصلی اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی در دولت اوست که سال‌هاست به کشور کانادا متواری شده است.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار