توصیه های میناوند برای مراقبت از لیگ فوتبال+اینستاپست

0 0

مهرداد میناوند با انتشار پستی در اینستاگرامش از مسئولین لیگ درخواست کرد تا مراقب لیگ باشند.

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛مهرداد میناوند با انتشار پستی در اینستاگرامش با توجه به اتفاقات پیش آمده  از مسئولین لیگ درخواست کرد تا مراقب لیگ باشند و نگذارند تا جوانانی که سرمایه های فوتبال هستند تحت تأثیر جریانات بیرون قرار بگیرند.

وی نوشت:
سلام
متاسفانه مسابقات لیگ یک تحت تاثیر مسائلی است که بعضا ارتباطی به زمین فوتبال ندارد و رد پای ناپاکی در آن دیده می شود. من به عنوان کوچکترین فرد از جناب آقای مهندس تاج ریاست فدراسیون فوتبال و همینطور آقای کامرانی فر خواهش می کنم با دقت بیشتری این مسابقات را رصد کنند تا بتوانند این عوامل را شناسایی نمایند.

واقعا دردناک است که سرنوشت جوانانی که در این مسابقات حضور دارند و سرمایه گذارانی که خالصانه برای خدمت به فوتبال آمده اند به خاطر جریان های بیرونی تحت تاثیر قرار بگیرد. من تقاضا می کنم بیش از پیش مراقب لیگ یک باشید و این توجه را فقط به چند هفته پایانی محدود نکنید. همانطور که برنامه نود توانست به پاک تر شدن لیگ برتر کمک کند باید با حمایت از برنامه تلویزیونی لیگ یک این اتفاق را برای مسابقات مذکور رقم بزنیم.

آقایان، مسئولین لیگ یک را دریابید،آنجا هوا خوب نیست.

انتهای پیام/

همراه با شبکه خبری وعده صادق

منبع:

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.