رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰ | کد خبر : 49613
 • آماده‌باش بیش از ۱۲ هزار نیروی اورژانسی در تاسوعا و عاشورا

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، دکتر پیر حسین کولیوند با بیان اینکه ایام تاسوعا و عاشورا از روزهایی هستند که برای کاهش میزان خسارت‌ها نیازمند مدیریت جمعیت است، گفت: بر این اساس اورژانس کشور نیز در این حوزه آمادگی دارد که وظیفه خود را در راستای خدمت‌دهی امدادی و بهداشتی و پزشکی درمانی به مردم انجام دهد.

  وی با بیان اینکه در این ایام ۲۰ فروند بالگرد اورژانس در کشور در حالت آماده‌باش هستند، ادامه داد: شعاع عملیاتی هر یک از این بالگردها ۱۵۰ کیلومتر است. همچنین در این ایام ۱۲ هزار و ۷۰۰ نیروی اورژانسی با حضور ۶۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۳۵۰۰ دستگاه آمبولانس و ۴۰ دستگاه موتورلانس برای خدمت به مردم در حوادث احتمالی در حالت آماده‌باش هستند.

  کولیوند همچنین از روسای هیات‌های مذهبی خواست که محورها را برای تردد آمبولانس‌ها باز نگه دارند؛ چرا که یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که برای اورژانس و نیروهای اورژانسی جهت داشتن خدمت مطلوب نیاز است، سرعت رسیدن به محل حادثه است.

  بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس کشور، وی گفت: البته پایگاه‌های جاده‌ای و شهری اورژانس تا پایان این ایام در حالت آماده‌باش هستند و همچنین تیم‌های اورژانسی در میادین اصلی و محورهای پرتردد مستقر می‌شوند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار