رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰ | کد خبر : 49629
 • آسمان بارانی برخی استان ها درتاسوعا وعاشورا


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا و بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، سازمان هواشناسی کشور برای استان های ساحلی دریای خزر طی دو روز آینده در برخی ساعات، بارش پراکنده رعد و برق، وزش باد و در دامنه های جنوبی البرز افزایش ابر پیش بینی کرده است.
  همچنین در این مدت در ساعات بعد ازظهر در برخی از نقاط استان یزد و ارتفاعات استان اصفهان، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات استان های کرمان و فارس شاهد افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده خواهیم بود.
  سازمان هواشناسی روز چهارشنبه (عاشورای حسینی ) برای استان اردبیل، سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات استان آذربایجان شرقی و ارتفاعات خراسان رضوی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی کرده است.
  مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: دمای هوای تهران امروز (۱۹ مهر) ۲۸ درجه بالای صفر، رطوبت هوا ۹ درصد و سرعت وزش باد بیش از ۱۸ کیلومتر بر ساعت بوده و کمینه و بیشینه هوای امروز تهران بین ۱۶ تا ۳۰ درجه پیش بینی شده است.
  احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای پایتخت برای روز سه شنبه (تاسوعا) بین ۱۶ تا ۲۹ درجه بالای صفر خواهد بود و آسمان تهران نیز در این روز صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
  وی، کمینه و بیشینه هوای تهران را در روز چهارشنبه (روز عاشورا) بین ۱۶ تا ۲۹ درجه بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این روز آسمان تهران صاف تاکمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.
  اقنصام**۱۱۰۸** ۲۰۲۵**تنظیم کننده: ایرج منصوری** انتشار دهنده: لیلا جودی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار