رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۵ | کد خبر : 49667
 • جنایت اخیر سعودی‌ها در یمن نشان‌دهنده نادانی آل‌سعود است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا در حاشیه مراسم ختم والده حجت‌الاسلام مصلحی در پاسخ به سؤالی پیرامون جنایت اخیر عربستان سعودی در یمن اظهار داشت: آنچه در یمن اتفاق می‌افتد ماهیت اصلی وهابیت است.

  وی افزود: وهابیت یک مذهب انگلیسی است که به جدّ آل‌سعود در بصره تحویل شد و او حرکت کرد ولی در زمان خودش پدر و برادرش از او نپذیرفتند، ولی او برای خراب کردن کربلا و مردم عراق حرکت کرد، ولی مردم آنجا در برابرش مقاومت کردند. 

  مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا با بیان اینکه انگلیسی‌ها به آل‌سعود در شبه جزیره عربستان کمک کردند، گفت: غرب و نیروهای غربی آل‌سعود را کمک کردند که بر سرزمین حجاز حاکم شود که در آن سرزمین کعبه و مدینه قرار داشت. این فقط با هدف نابود کردن اسلام صورت گرفت. 

  فیروزآبادی با بیان اینکه نقشه انگلیس به عنوان شیطان بزرگ جهان و غارتگر عالم در به وجود آمدن و به حکومت رسیدن آل‌سعود مهم و حیاتی است، تصریح کرد: سیاست در انگلیس تعیین و در آمریکا اجرا می‌شود و این دو کشور آل‌سعود را تأیید کردند و بعد نیز آن را تجهیز کردند، ولی بعد از به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی، برنامه آنها با شکست مواجه شد، چون این انقلاب، مسلمانان جهان را بیدار کرد و بازگشتی به اسلام اصیل پیامبر(ص) اسلام صورت گرفت. 

  وی با بیان اینکه آمریکا و انگلیس، آل‌سعود را تجهیز کردند که ضربه آخر را به انقلاب اسلامی و به نتیجه کار امام(ره) وارد کنند، خاطرنشان کرد: در این میان دولت سعودی نیز با جهات مختلف خود مواجه شد که طرف حزب‌الله و طرف دیگر سوریه و عراق و همچنین یمن قرار داشت و عربستان، اول به این کشورها با طراحی‌های مختلف لشکرکشی کرد. 

  مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا با بیان اینکه رئیس سابق امنیت سعودی که اکنون دستش رو شده است، طراح عملیات‌ ترورها در عراق بود، اظهار داشت: عربستان لشکرکشی کرد و با هواپیما به حوثی‌ها در یمن حمله کرد که گروهی از شیعیان در آن منطقه بودند، برای دفاع از خودشان به حرکت درآمدند و عربستان را شکست دادند. 

  فیروزآبادی با بیان اینکه عربستان با همه امید رفته بود که قبل از اقدامی از سوی عراق یا سوریه مسئله یمن را تمام کند، اظهار داشت: حوثی‌ها قیام کردند و عربستان را در آن حمله شکست دادند و عربستان به فکر فرو رفت که باید یمن را نابود کنیم و عربستان اکنون واقعاً دیوانه شده است و هیچ محاسبه‌گری در هیچ جای دنیا نمی‌گوید که شاه سعودی و پسرش که این جنگ را اراده می‌کنند عاقل هستند و همه بر این تأکید دارند که اینها از سر دیوانگی عمل می‌کنند. 

  رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه عمل دیوانه، کشتار کودکان و زنان بی‌گناه و خراب کردن بیمارستان‌ها و مدارس است، تصریح کرد: اما حرکتی که سعودی‌ها در برنامه ۲ روز گذشته انجام دادند، حرکتی کاملاً از سر کم‌شخصیتی و نادانی است. 

  وی افزود: پدر وزیر کشور یمن فوت کرده که رهبر گروهی از مردم یمن بود، تعدادی از مردم در مجلسی ۲۵۰۰ نفره جمع شده و برای پدر هموطن خود عزاداری می‌کردند، ولی سعودی‌ها با چهار هواپیما به این مجلس حمله کردند که چنین کاری در دنیا صورت نمی‌گیرد، چون این مجلس عاطفی است و برای تسلای کسانی است که پدرشان را از دست داده‌اند. 

  مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا با بیان اینکه عربستان سعودی با کینه داعشی خود به چنین جنایتی دست زده است، گفت: داعش به لحاظ نظری، زاییده تفکر وهابی است و داعش کاملاً با آل‌سعود منطبق است. فقط داعش قبل از آل‌سعود به کشتار انسان‌ها دست زده است و چون داعش در حال شکست و اضمحلال است، امروز عربستان سعودی، خودش مسئولیت داعش را برعهده گرفته است. 

  فیروزآبادی ادامه داد: هدف آمریکا، آل‌سعود و اسرائیل و غربی‌ها از حمایت از سعودی‌ها و تروریست‌ها در منطقه اسلامی زدن ابهت اسلام و قرآن و دین پیامبر اسلام است و به دنبال بهانه در کشورهای اسلامی هستند تا کشتار را شروع کنند و عربستان سعودی ابزار آنهاست. 

  مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا با تأکید بر اینکه آل‌سعود از امروز ابزار دست غرب نیست، تصریح کرد: موقعی که می‌خواستند اسرائیل را درست کنند، نزد کشورهای عربی رفتند ولی هیچ کشوری مشروعیت اسرائیل را تأیید نکرد، ولی وقتی بزرگان سعودی با حاکمیت آل‌سعود نصب کردند، او به دولت اشغالگر اسرائیل مشروعیت داد؛ یعنی اسرائیل زاییده تفکر وهابی در منطقه است و مشروعیت خود را از تفکر وهابیت به دست آورده است، بنابراین ما با دشمنانی نادان و مزدور و آلت دست دشمنان اسلام در منطقه مواجهیم که رحم و مروت و فرهنگ اسلامی را نمی‌شناسند و به آن اعتقادی ندارند. 

  فیروزآبادی با بیان اینکه یهودی‌ها غیریهودیان را انسان نمی‌دانند و آل‌سعود نیز غیروهابی را به رسمیت نمی‌شناسد، اظهار داشت: این دو تفکر یکی است، ولی وهابیت نام اسلام را روی خود نگه می‌دارد تا بتواند به نام اسلام، مسلمین را نابود کند و این یک برنامه انگلیسی است و این ترکیب فکری، کار شده در انگلیس است که از طرف آنها هدایت می‌شود و آمریکا و اسرائیل نیز سلاحش را تأمین می‌کنند و راه چاره‌اش این است که جوانان اسلام جمع شوند و سرزمین‌های اسلامی را از وهابیت پاک کنند و این اتفاق به زودی خواهد افتاد. 

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار