رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۰ | کد خبر : 49720
 • دلگیری کاپیتان ذوب آن از آدم های اطرافش+اینستاپست

  مهدی رجب زاده درد و دل هایش را درقالب پست اینستاگرامی منتشر کرد.

  رجب زاده نوشت:

  “به نام حضرت دوست،سلام مهدی .دنیای شگفت انگیزیه،اینجا آدم هایی وجود دارند که در اوج سادگی و صداقت برای اعتقاد و امنیت کشور و مردمشون از خانواده و عزیزترین کسانشون و نهایتاً جونشون میگذرند تا یک ملت و حتی آدم هایی که مخالف عقیده و ایمانشون هستند در آسایش و آرامش زندگی و پیشرفت کنند و عجیب تر اینکه در همین جا هستند کسانی که به خاطر دنیا و بدست آوردن موقعیت بهتر حاضرند بر علیه دوستان، همکاران و بالادستان خود توطئه و دسیسه چینی کنند و حتی باعث میشن که بعضی خانواده‌ها از نون خوردن بیفتن. 

  اینان آدم های پلید و ذات خرابی هستند که وقتی در موضع ضعف هستند هر روز جلوت دولا و راست میشن و حتی کفشاتو جلو پات جفت میکنن و روزی صد دفعه بهت زنگ میزنن و از گرفتاریهاشون میگن و ازت کمک میخوان.

  اما تا به یه جایی میرسن یادشون میره که چه لطف و خوبی هایی در حقشون کردی و چقدر تو بیچارگی و مشکلات کمکشون کردی و سنگ صبورشون بودی و راه درست و موفقیت رو نشونشون دادای. 

  قطعاً یه روزی تاوان این ذات خراب و نمک نشناسی رو بد جوری پس میدن و زمین میخورن،این دنیا دار مکافاته و این قاعده،قاعده روزگار.
  خدایا به تو پناه میبریم و ازت میخوایم خودت دست این آدم ها رو از اهداف پلید و کثیفشون کوتاه کنی، آمین.التماس دعا، یا حق به حق امیر مطلق امیرالمؤمنین علی علیه السلام.”

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار