دلگیری کاپیتان ذوب آن از آدم های اطرافش+اینستاپست

0 0

مهدی رجب زاده درد و دل هایش را درقالب پست اینستاگرامی منتشر کرد.

رجب زاده نوشت:

“به نام حضرت دوست،سلام مهدی .دنیای شگفت انگیزیه،اینجا آدم هایی وجود دارند که در اوج سادگی و صداقت برای اعتقاد و امنیت کشور و مردمشون از خانواده و عزیزترین کسانشون و نهایتاً جونشون میگذرند تا یک ملت و حتی آدم هایی که مخالف عقیده و ایمانشون هستند در آسایش و آرامش زندگی و پیشرفت کنند و عجیب تر اینکه در همین جا هستند کسانی که به خاطر دنیا و بدست آوردن موقعیت بهتر حاضرند بر علیه دوستان، همکاران و بالادستان خود توطئه و دسیسه چینی کنند و حتی باعث میشن که بعضی خانواده‌ها از نون خوردن بیفتن. 

اینان آدم های پلید و ذات خرابی هستند که وقتی در موضع ضعف هستند هر روز جلوت دولا و راست میشن و حتی کفشاتو جلو پات جفت میکنن و روزی صد دفعه بهت زنگ میزنن و از گرفتاریهاشون میگن و ازت کمک میخوان.

اما تا به یه جایی میرسن یادشون میره که چه لطف و خوبی هایی در حقشون کردی و چقدر تو بیچارگی و مشکلات کمکشون کردی و سنگ صبورشون بودی و راه درست و موفقیت رو نشونشون دادای. 

قطعاً یه روزی تاوان این ذات خراب و نمک نشناسی رو بد جوری پس میدن و زمین میخورن،این دنیا دار مکافاته و این قاعده،قاعده روزگار.
خدایا به تو پناه میبریم و ازت میخوایم خودت دست این آدم ها رو از اهداف پلید و کثیفشون کوتاه کنی، آمین.التماس دعا، یا حق به حق امیر مطلق امیرالمؤمنین علی علیه السلام.”

انتهای پیام/

همراه با شبکه خبری وعده صادق

منبع:

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.