رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۵ | کد خبر : 49858
 • ارزیابی عملکرد مدیران ادارات یزد انجام شود/ مدیران ادارات علاوه بر هزینه به درآمدزایی بپردازند

  ارزیابی عملکرد مدیران ادارات یزد انجام شود/ مدیران ادارات علاوه بر هزینه به درآمدزایی بپردازندبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، کمال دهقانی در نشست مجمع نمایندگان استان یزد با ۱۳ مدیرکل ادارات استان، اظهار داشت:  مدیران استان یزد علاوه بر اینکه به ارائه خدمات و هزینه اعتبارات می پردازند، باید به دنبال کسب درآمد هم باشند و به همین دلیل کار مدیران فعلی نسبت به مدیران قبل از سختی بیشتری برخوردار است.

  وی خاطرنشان کرد: اگر مدیران نتوانند از امکاناتشان به درستی استفاده کنند و درآمد لازم را کسب نکنند، در آینده استان یزد با مشکل مواجه می شود به همین دلیل باید در این زمینه تلاش صورت گیرد.

  نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم ارزیابی از عملکرد مدیران دستگاه‌های مختلف استان یزد، به اتحاد بین نمایندگان مجلس در یزد اشاره کرد و گفت: زمانی که نمایندگان با یکدیگر همدل و متحد باشند، می‌توانند به شکل بهتری به فعالیت بپردازند.

  دهقانی با تاکید بر لزوم پشگیری از ایجاد حاشیه در روابط نمایندگان مجلس، گفت: در صورتی که زمان نمایندگان به حاشیه‌ها سپری شود نمی‌توان انتظار کارکرد مناسبی از آنها داشت به همین دلیل باید جلوی این حاشیه‌ها گرفته شود.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تعامل بین مجمع نمایندگان استان یزد به خوبی برقرار است، عنوان کرد: به وسیله این تعامل رسیدگی به مسائل و مشکلات استان یزد به سرعت و کیفیت بیشتری انجام می‌شود.

  انتهای پیام/ 

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار