رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۴۵ | کد خبر : 49869
 • هدف شهدا رسیدن به حکومت حضرت مهدی(عج) بود

  هدف شهدا رسیدن به حکومت حضرت مهدی(عج) بودبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در مراسم تشییع سردار شهید حسن آزادی و شهیدان طباطبایی، معصومی و کرمانی که در مشهد برگزار شد سردار اسماعیل قآنی از فرماندهان دفاع مقدس و جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه در سخنانی، اظهار داشت: امروز روز هشتم محرم، در شهر شهیدان همه ما میهمان شهدای عالی مقامی هستیم که پیش قراول آفرینش عزت برای این مردم بوده و هستند.

  وی افزود: شهدای گرانقدری که امروز میهمان آنها هستیم دلیرمردانی بودند که در دوره فشار و سختی روزهای دفاع مقدس در سخت ترین شرایط در سخت ترین مناطق عملیاتی تا آخرین لحظه ایستادند.

  جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه خاطر نشان کرد: جلودار این شهدا، سردار شهید حسن آزادی است که در یکی از سخت ترین مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس یعنی عملیات خیبر در کنار دجله چنان مردانه ایستادند که مهمترین دستاورد را که حفظ جزایر مجنون بود به همراه داشت و خود نیز در این راه سخاوتمندانه جان خود را در راه اسلام تقدیم کردند.

  این فرمانده دفاع مقدس در ادامه نکاتی را در خصوص رسالت جامعه در قبال شهدا بیان کرد و گفت: اینگونه آئین ها سه نکته را به ما متذکر می شود. اول اینکه اگر با گوش جان به حرف شهدا خوب دقت کنیم خواهیم فهمید که شهدا زنده اند و در نزد خداوند روزی می خورند و این از آیات روشن قرآن کریم است. نکته دوم روی سخن با خانواده معظم شهدا است. انسان های ارزشمندی که الحق باید به آنها تبریک گفت نه تسلیت، علت هم این است که این چنین فرزندانی را در دامان خود پرورش داده اند و مادران این شهدا که فرهنگ شهادت را با شیر به کام آنها دادند. دلیل دیگر برای اینکه به خانواده شهدا باید تبریک گفت این استکه سی سال تحمل سختی و دوری از عزیزان را در اوج عزت و سربلندی تحمل کردند. نکته سوم هم روی سخن شهدا با ما است. شهدا پرچمداران عزت هستند و باعث عزت ما شدند. لذا حرف آنان با ما این است که این راه را با عزت و سربلندی تا رسیدن به محضر حضرت صاحب الزمان(عج) ادامه دهیم.

  وی در پایان تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس که شعار برای رسیدن به کربلا و قدس سر می دادیم، شعارهای مقطعی بودند، آن مسیری که شهدا ما و در ادامه شهدای مدافع حرم آن را طی می کنند رسیدن به حکومت حضرت مهدی(عج) است و ما نیز همواره باید این مهم را مد نظر داشته باشیم و برای تحقق آن تلاش و مجاهدت کنیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار