• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵ | کد خبر : 49934
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: آنچه امروز عربستان به دستور آمریکا از ملت یمن می‌خواهد، همان چیزی است که یزید از امت اسلامی می‌خواست.

  وی افزود: این برای ما قابل قبول نیست که با تسلیم شدن در برابر جنایتکاران مفسد مستکبر هم دنیار را از دست دهیم و هم آخرت را.

  رهبر انصارالله گفت: هزاران نفر از یمنی‌ها را با تکبر تمام و طغیانگری به قتل رساندند و ما بیش از پیش بر ضرورت ایستادگی در مقابل این ظالمان، اعتقاد داریم.

  وی افزود: امروز گناه بزرگ ملت ما که به خاطر آن محاکمه شده است، هویت، دلبستگی، اصول، اخلاق و ارزشها است.

  رهبر جنبش انصارالله در ادامه تاکید کرد که رژیم سعودی امروز حامل شعار نفاق در امت اسلامی است و اصول و ارزشها را در این امت از بین می‌برد.

  عبدالملک الحوثی تاکید کرد که رژیم سعودی امروز با نظارت و تحت حمایت آمریکا برای رواج گمراهی در صفوف امت ما تلاش می‌کند.

  رهبر انصارالله در ادامه گفت: آمریکا امروز به کشتار می پردازد و مرتکب فجیع ترین جنایات می شود، اما سپس تلاش می کند خود را نجات دهنده، معرفی کند. آمریکا به کسانی که تسلیم شدند و شیوه آن را پذیرفته اند به چشم حیوان و کودن نگاه می کند.

  وی تاکید کرد: جنایتی که صورت گرفت ایجاب می کند که ما حرکت کنیم و الا دشمن ارتکاب این جنایات را ادامه می دهد.

  رهبر انصارالله گفت دشمن امروز برای فریب افکار عمومی تلاش می کند و هیچ انگیزه ای برای توقف تجاوز ندارد. بلکه هدف دشمن اشغال کل خاک ما است.

  الحوثی افزود: گزینه انسانهای شریف، مقابله و تحرک جدی برای جلوگیری از تجاوز است و هرگونه عملکرد محدود در  این زمینه خدمت به دشمن است و موجب ادامه تجاوز او می شود.

  وی  همچنین با تقدیر از مواضع رهبر مقاومت لبنان گفت: از حزب الله لبنان و بویژه از سید حسن نصرالله دبیرکل آن، به خاطر مواضع برادرانه و انسانی وی تشکر می کنیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار