رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۵ | کد خبر : 49934
 • رهبر انصارالله: درخواست آل سعود از یمنی‌ها، مانند درخواست یزید از امت اسلامی است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العهد، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: آنچه امروز عربستان به دستور آمریکا از ملت یمن می‌خواهد، همان چیزی است که یزید از امت اسلامی می‌خواست.

  وی افزود: این برای ما قابل قبول نیست که با تسلیم شدن در برابر جنایتکاران مفسد مستکبر هم دنیار را از دست دهیم و هم آخرت را.

  رهبر انصارالله گفت: هزاران نفر از یمنی‌ها را با تکبر تمام و طغیانگری به قتل رساندند و ما بیش از پیش بر ضرورت ایستادگی در مقابل این ظالمان، اعتقاد داریم.

  وی افزود: امروز گناه بزرگ ملت ما که به خاطر آن محاکمه شده است، هویت، دلبستگی، اصول، اخلاق و ارزشها است.

  رهبر جنبش انصارالله در ادامه تاکید کرد که رژیم سعودی امروز حامل شعار نفاق در امت اسلامی است و اصول و ارزشها را در این امت از بین می‌برد.

  عبدالملک الحوثی تاکید کرد که رژیم سعودی امروز با نظارت و تحت حمایت آمریکا برای رواج گمراهی در صفوف امت ما تلاش می‌کند.

  رهبر انصارالله در ادامه گفت: آمریکا امروز به کشتار می پردازد و مرتکب فجیع ترین جنایات می شود، اما سپس تلاش می کند خود را نجات دهنده، معرفی کند. آمریکا به کسانی که تسلیم شدند و شیوه آن را پذیرفته اند به چشم حیوان و کودن نگاه می کند.

  وی تاکید کرد: جنایتی که صورت گرفت ایجاب می کند که ما حرکت کنیم و الا دشمن ارتکاب این جنایات را ادامه می دهد.

  رهبر انصارالله گفت دشمن امروز برای فریب افکار عمومی تلاش می کند و هیچ انگیزه ای برای توقف تجاوز ندارد. بلکه هدف دشمن اشغال کل خاک ما است.

  الحوثی افزود: گزینه انسانهای شریف، مقابله و تحرک جدی برای جلوگیری از تجاوز است و هرگونه عملکرد محدود در  این زمینه خدمت به دشمن است و موجب ادامه تجاوز او می شود.

  وی  همچنین با تقدیر از مواضع رهبر مقاومت لبنان گفت: از حزب الله لبنان و بویژه از سید حسن نصرالله دبیرکل آن، به خاطر مواضع برادرانه و انسانی وی تشکر می کنیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار