رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۰ | کد خبر : 49978
 • کاهش شدید محبوبیت ترامپ در قلمرو جمهوری خواهان


  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری رویترز ، براساس این نظر سنجی که نتایج آن روز چهارشنبه انتشار یافت ، ترامپ اکنون در ایالت یوتا که طی دهه های گذشته در انتخابات ریاست جمهوری به جمهوری خواهان رای داده است، از حمایت یکسان با هیلاری کلینتون نامزد دمکرات برخوردار است.
  نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تجزیه و تحلیل وای -۲ مستقر در شهر ‘سالت لیک ‘ از ۵۰۰ نفر ، حکایت از افزایش محبوبیت ‘ ایوان مک مولین ‘ مامور سابق سیا دارد که به عنوان نامزد مستقل در انتخابات شرکت کرده است.
  ترامپ و کلینتون هردو در این نظر سنجی ۲۶ درصد آرای پرسش شوندگان را به خود اختصاص دادند در حالی که مک مولین عضو فرقه مذهبی مورمون حاکم در ایالت یوتا با ۲۲ درصد آراء در تعقیب آنها است.
  این نظر سنجی تلفنی از رای دهندگان احتمالی در روزهای دوشنبه و سه شنبه پس از آن انجام شد که نوار ویدئوی مربوط به اظهارات ترامپ در مورد سو استفاده جنسی از زنان انتشار یافت.
  مطالعه انجام شده بر سطح نارضایتی برخی از محافظه کاران از ترامپ تاکید دارد که اکنون خود را در تضاد با اکثریت تشکیلات جمهوریخواهان می بیند.
  آخرین بار که یک نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری در ایالت یوتا شکست خورد در سال ۱۹۶۴ بود که در آن لیندون جانسون نامزد دمکرات به پیروزی چشمگیر دست یافت.
  این کاهش شدید محبوبیت ترامپ در حالی رخ داد که نظر سنجی انجام شده توسط نشریه ‘ سالت لیک تریبیون ‘ در ماه سپتامبر نشان داده بود که میزان حمایت از وی ۳۴ درصد در قیاس با ۲۵ درصد از کلینتون است.
  شبک ** ۱۴۰۳ **۱۹۱۷**مترجم : علی روشندل **انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار