رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۵ | کد خبر : 49981
 • ۶۹ آواره در دریای اژه نجات داده شدند

  به گزارش وعده صادق به نقل از
  سرویس بین الملل
   خبرگزاری صداوسیما  به نقل از خبرگزاری فرانسه ،گارد ساحلی یونان اعلام کرد پلیس بندری یونان روز چهارشنبه ۶۹ آواره را در دو قایق بادبانی در دریای اژه نجات داد. 

  گارد ساحلی یونان اعلام کرد سرنشینان یکی از این قایق ها در سواحل جزیره ایکاریا و سرنشینان دومین قایق نیز در جنوب پلوپونز نجات داده شدند.
  یک مقام دفتر مطبوعاتی گارد ساحلی یونان اعلام کرد سرنشینان قایق نخست در ساعات اولیه بامداد با کمک پلیس اروپایی نظارت بر مرزهای اروپا، فرونتکس نجات داده و همه آنها در سلامت کامل به اودیلوس انتقال داده شدند.
  این منبع اعلام کرد در میان آوارگان ۱۱ زن و ۱۴ کودک حضور داشتند. آوارگان با شماره ۱۱۲، شماره فوریت های سراسر اروپا تماس گرفته بودند زیرا نمی دانستند در کجا هستند».
  این منبع تصریح کرد ملیت آوارگان اعلام نشده است و احتمالا آنها از سواحل نزدیک ترکیه آمده اند.
  این منبع اعلام کرد در قایق دوم نیز دو مظنون به قاچاق مهاجران غیر قانونی سعی داشتند ۳۳ نفر آواره را به اروپا انتقال دهند که بازداشت شدند. این افراد نیز به دنبال تماسی با شماره ۱۱۲ بعد از ظهر شناسایی و نجات داده شدند.
  این گروه از آوارگان نیز به بندر گیتیون (Gythion) انتقال داده شدند و در آنجا پلیس بندری تلاش می کند ملیت مهاجران و مسیر قایق آنها را مشخص کند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار