رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰ | کد خبر : 50053
 • شمار ثبت نام کنندگان سرشماری از مرز ۱۴ میلیون نفر گذشت

  قائم مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن گفت: جمعیت ثبت نام شده در سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ ساعت ۱۸ امشب از ۱۴ میلیون و ۱۵۸ هزار نفر گذشت.

  علیرضا زاهدیان در مصاحبه اختصاصی با خبر نگار خبرگزاری صدا و سیما، گفت: به این ترتیب تاکنون ۴ میلیون و ۱۸۶ هزار خانواده در این طرح ملی شرکت کرده اند.

  وی با بیان اینکه به هزار نفر از ثبت کنندگان جوایز یک میلیون تومانی اهدا خواهد شد افزود: تاکنون ۵۰۰ برنده قرعه کشی و با سامانه ۳۰۰۰۰۰ به آنها اطلاع رسانی شده است.

  *استانهای سمنان، بوشهر و خراسان جنوبی از هدف تعیین شده در سرشماری عبور کردند

  قائم مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن گفت: استانهای سمنان،‌ بوشهر و خراسان جنوبی  با استقبال خوب مردم این استانها از هدف تعیین شده در طرح سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن عبورکردند.

  علیرضا زاهدیان افزود: استانهای یزد، هرمزگان، کردستان، سیستان و بلوچستان، لرستان و گلستان به هدف تعیین شده مرکز آمار در سرشماری اینترنتی نزدیک هستند.

  وی با بیان اینکه سرشماری اینترنتی روز شنبه ۲۴ مهر به پایان می رسد و این مدت به هیچ عنوان قابل تمدید نیست، افزود: زیرا از روز ۲۵ مهر سرشماری حضوری آغاز می شود.

  زاهدیان از هموطنانی که در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام نکرده اند خواست در وقت باقی مانده تا ۲۴ مهر با مراجعه به سایت سرشماری در این طرح ملی شرکت کنند.

  وی افزود: کسانیکه در این طرح ثبت نام کنند به هنگام مراجعه حضوری آمارگیران فقط کد آماری را ارائه خواهند داد. همچنین به هزار نفر که در ثبت نام  اینترنتی نفوس و مسکن شرکت کنند  به قید قرعه جایزه تقدیم خواهد شد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار