رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۵ | کد خبر : 50207
 • یمن خط اول مقاومت بر ضد آمریکا است/ آل سعود ضربه سنگینی برای ارتکاب جنایت‌های وحشیانه‌ در یمن خواهد خورد

  آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به موقعیت استراتژیک یمن اظهار کرد: این کشور اکنون خط اول مقاومت بر ضد آمریکا، صهیونیستم و مزدور بزرگ آن‌ها در منطقه یعنی آل سعود است، با وجود تمام حملات رژیم سعودی به یمن و جنایت‌های این رژیم، اما ملت مظلوم یمن به مقاومت خود در برابر رژیم سعودی ادامه می‌دهند.

  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: با طولانی شدن مقاومت مردم یمن، ما شاهد رونمایی از موشک‌های بالستیک و راهبردی این کشور هستیم و برد موشک‌های یمنی حتی به شهر طایف و شهر ریاض هم می‌رسد، از آن‌سو هم شاهد پرتاب موشک از یمن به ناو نظامی امارات بودیم.

  وی در خصوص توان نظامی یمن تصریح کرد: رونمایی این کشور از موشک‌های راهبردی نشان می‌دهد که مقاومت یمن توان گسترش ضربات نظامی خود را دارد و مناطق راهبردی عربستان از جمله پایتخت این کشور در تیررس موشک‌های یمنی‌ها قرار دارد، اما متأسفانه آل سعود از صبر استراتژیک یمنی‌ها سوءاستفاده کرد و جنایت اخیر را در بمباران مجلس عزاداری در صنعا مرتکب شد و صدها شهروند یمنی را شهید و مجروح کرد.

  آیت‌الله کعبی با اشاره به تبعات جنایت اخیر آل سعود اظهار کرد: ارتکاب چنین جنایت‌های وحشیانه‌ای از سوی آل سعود به نابودی آن‌ها و گسترش موشک‌های بالستیکی یمنی‌ها منجر می‌شود، مقاومت یمن قدرت مقابله موشکی را در برابر آل سعود دارد.

  عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: آل سعود در آینده ضربه سنگینی را بابت ارتکاب چنین جنایت‌های وحشیانه‌ای در یمن خواهد خورد، مقاومت مردم یمن در برابر آل سود مقدمه‌ای برای تحولات بزرگ در منطقه و بسترسازی برای مقاومت‌های دیگر است.

  وی در خصوص نقش آمریکا در جنگ یمن تصریح کرد: حمله آل سعود به یمن با چراغ سبز آمریکا صورت گرفت، اما اکنون آمریکا می‌بیند که آل سعود در یمن شکست‌های بزرگی را متحمل شده است و به همین دلیل آمریکا سخن از دخالت نظامی در یمن می‌زند.

  عضو جامعه مدرسین در پایان خاطرنشان کرد: قلعه مقاومت یمن مستحکم‌تر از آن است که دخالت نظامی آمریکا در یمن آن را از بین ببرد، آمریکا در خلیج‌فارس، دریای عرب و دریای مدیترانه شکست خواهد خورد.

  انتهای پیام/۲۲۵۸/و۳۰

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار