کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۸ | کد خبر : 50237
 • نقدی

  سردار نقدی اظهار کرد: این درست است که اسلام، دین محبت و مهربانی است ولی کسی که با طاغوت کنار آید، محبت از دلش بیرون می‌رود.

  به گزارش وعده صادق سردار محمدرضا نقدی در سخنان پیش از خطبه این هفته نماز جمعه شهرستان با بیان اینکه خدا انسان را با اختیار آفرید تا راه و مسیر درست را انتخاب کند، اظهار کرد: کسی که به طاغوت کفر می‌ورزد و به خدا ایمان می‌آورد رستگار خواهد شد.

  وی ادامه داد: کسی که به طاغوت کفر بورزد به پیوند مستحکم پروردگار رسیده است و این پیوند ناگسستنی است.

   رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ایمان به پروردگار از معبر کفر به طاغوت می‌گذرد، اظهار کرد: هر کس که می‌خواهد مسلمان شود نخستین کلمه‌ای که بر زبانش جاری می‌شود کلمه «لااله‌الاالله» است.

  این مسؤول ادامه داد: اگر کسی حاکمان غیر خدایی و طاغوت را نفی نکند نمی‌تواند وارد دایره عبودیت خدا شود چرا که نخستین شرط مسلمان‌شدن بر زبان جاری کردن لااله‌الاالله است.

  وی طاغوت را طغیان‌گر نامید و گفت: هر طغیان‌گری که از حقش تجاوز کرده و از مسیر الهی دور شده است و به‌واسطه امکاناتی که دارد خارج از حدود الهی حکمرانی کند و حکم دیگری به‌جزء حکم خدا را پیاده کند، طاغوت است.

  نقدی با تأکید بر اینکه شاید حرف طاغوتیان خوب باشد و از آزادی بگوید اما چون خارج از حکم خداست حکم غیرالهی است، افزود: هرکس ایمان به‌خدا دارد باید به حکمرانان طاغوتی کفر بورزد وگرنه ایمانش مورد قبول نیست.

   رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: عده‌ای از سر دلسوزی می‌گویند انسان باید با محبت رفتار کند و چرا باید بگوییم مرگ بر آمریکا و چرا با آن مقابله می‌کنیم، می‌توانیم هم با خدا دوست باشیم و هم با طاغوت، اینان کسانی هستند که می‌خواهند دین و ایمان ما را بگیرند و به ظاهر بیان آنها دلسوزانه و لطیف است.

  سردار نقدی اظهار کرد: این درست است که اسلام، دین محبت و مهربانی است ولی کسی که با طاغوت کنار آید، محبت از دلش بیرون می‌رود.

  این مسؤول به جنگ‌، آدم‌کشی و مسلمان‌کشی در گوشه و کنار دنیا اشاره کرد و گفت: از غرب آفریقا تا آمریکای لاتین جنایات زیادی در حال انجام است و این وقایع ثمره حکومت طاغوت است؛ طاغوتیانی که به کودکان خردسال و نوزاد هم رحم نکرده و به بیمارستان‌ها هم حمله می‌کنند؛ چگونه می‌توان با این همه جنایات از رحمانیت و انسان‌دوستی با اسلام دم زد و از سوی دیگر با جنایتکاران دم‌خور شده و به عکس انداختن و دست‌دادن با آنها افتخار کرد.

   رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: باید بیدار و هوشیار باشیم چرا که تنها معبر وصول به خدا، کفر به طاغوت است و شرط قبول اسلام نفی طاغوتیان و نه گفتن به آمریکا است و این را حسین(ع) و فداکاری‌های عاشورا به ما آموخت که هیچ حجتی برای کوتاه آمدن در مقابل طاغوت نیست.

  نقدی با اشاره به آیهالکرسی در قرآن گفت: ملت ایران حقیقت آیهالکرسی را از مکتب حسین(ع) یاد گرفت و دست رد بر سینه مستکبران زد و امروز پرچم‌دار اسلام شد و با تمسک به خون شهدای کربلا موجب بیداری دنیا شده است و هر روز رسوایی طاغوتیان زمان بیشتر می‌شود.

   

   

  فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  کشتار مردم یمن به‌دست دولت سعودی بدترین نوع تروریسم است/ آمریکا به فکر ریشه‌کنی تروریسم در عراق و سوریه نیست از سینمای زنان تا حجاب و یک شوخی یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات شمالغرب در ارومیه برگزار می شود مقصر دانستن دولت قبل، نخ نما شده است داعش بر یک شهر ساحلی در سومالی سیطره یافت باغ همانی بود که دادی رفت! ۹ ماه از اجرای برجام گذشت،آن ۲۸ میلیارد دلار چه شد؟! فنر تورم به زودی آزاد می‌شود فیلم محمد رسول الله از روز جمعه در ترکیه اکران می شود عکس/سمور آبی نوزاد و رخت‌خوابی به نام مادر ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه‌ای در یاسوج حال و روز اپل بدون استیو جابز فاصله انتخاباتی کلینتون با ترامپ دو رقمی شد پروژه املاک شهرداری، یادآور پروژه خودساخته اصلاح طلبان در ترور سعید حجاریان است تهدیدات علیه ایران به برکت خون شهدا دفع شده است نشست مهم وزرای خارجه محور مقاومت در مسکو سفر اعضای کمیسیون آموزش به استان سیستان و بلوچستان با هدف بررسی وضعیت آموزشی مناطق محروم مبارزه با قاچاق کالا و انتقاد از لایحه اصلاح قانون تعاون سومین زمین لرزه در مرکز ایتالیا