رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۹ | کد خبر : 50326
 • تدارک ارتش سوریه برای آزادسازی مناطق اطراف حماه

  به گزارش وعده صادقق  اطلاعات میدانی حاکی از رسیدن تجهیزات جدید نظامی به حومه حماه در شمال غرب سوریه جهت آغاز مرحله دوم آزادسازی بقیه مناطق تحت سیطره تروریست هاست که از ماه گذشته این منطقه را به اشغال خود درآورده اند.

  اخبار رسیده از حلب نیز حاکی از آن است که ارتش سوریه با پشتیبانی مجاهدان مقاومت کنترل مدرسه الزراعیه، المجبل، محله های الروافع، الهنکارات، المعامل، الکسارات و المناشر در شمال شرقی شهر حلب را به دست گرفت و تعدادی از تروریست ها را نابود کرد و به این ترتیب نیروهای سوریه به فاصله ۲۰۰ متری محله هنانو ، قدیمی ترین مکان تجمع افراد مسلح، رسیدند.

  از سوی دیگر جبهه های میسلون، قسطل الحرامی و اغیور هدف حملات هوایی و توپخانه ای ارتش سوریه قرار گرفت که این حملات در راستای زمینه سازی برای اجرای عملیات نظامی برای پیشروی به سمت این مناطق صورت گرفت.

  از سوی دیگر نیروی هوایی سوریه با پخش اعلامیه ، ریش تراش و صابون در محله های شرقی محاصره شده حلب از افراد مسلح خواست تا ریش های خود را تراشیده و جدایی از جبهه النصره را اعلام کنند و پیش از آنکه زمان از دست برود خود را تسلیم کنند.

  در همین رابطه یک منبع میدانی گفت که آزادسازی شهرک استراتژیک الدیرخبیه در حومه غربی دمشق باعث کشته شدن ۴۰ نفر از جمله یک مسئول میدانی به نام عیدالحمید عواض در المقیلبیه و زیاد البقاعی مسئول بیمارستان های صحرایی در خان الشیخ و زاکیه و همچنین زخمی شدن ۷۰ نفر و نابودی چند خودروی زرهی و تانک منهدم شد.

  بر اساس این گزارش، گروه های تروریستی که در این شهرک حضور دارند عبارتند از احرام الشام، جبهه النصره و لشگر الفرقان./تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار