• تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۵ | کد خبر : 50435
 • امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به برخی عدم نظارت ها در شرکت فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: به دنبال عدم پاسخگویی و طفره رفتن مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور از پاسخ به اتفاقات رخ داده، وزیر راه و شهرسازی به مجلس می آید.

  وی با گله مندی از عدم نظارت افزود: چرا دستگاههای نظارتی فرودگاهها نظارت و کنترل دقیق و لازم را بر بخش های مختلف همچون پروژه های عمرانی و نحوه قراردادهای صورت گرفته در فرودگاه‌ها ندارند؟

  نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به اینکه چرا پس از رخ دادن اتفاق باید بخش های نظارتی حساس شوند، تصریح کرد: یا بخش‌های نظارتی مطلع از اتفاقات نیستند و یا اینکه مطلع هستند و این اتفاقات می افتد؟

  نماینده مردم همدان و فامنین ادامه داد: سوء مدیریت و عدم کنترل بخش های نظارتی در دستگاههای مختلف منجر به رخ دادن اتفاقات ناگوار شده است.

  خجسته با اشاره به نقش و جایگاه نظارتی نمایندگان مجلس گفت: سوال از وزیر راه و شهرسازی و برخورد جدی با مدیران شرکت فرودگاههای کشور و بالاخص بخش های نظارتی را در اولویت کاری مجلس خواهیم داشت.

  وی دربخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: عدم نظارت بخش های نظارتی، بی سر و سامانی در تکمیل و پیشرفت پروژه های عمرانی و نحوه عقد قراردادها در فرودگاهها از مهمترین سوالات مطرح شده از وزیر راه و شهرسازی است.

  خجسته در پایان تصریح کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان همه ملت ایران هیچ گاه در راستای احقاق حقوق موکلین خود کوتاه نیامده و با هر گونه زیاده خواهی و دست درازی به بیت المال برخورد جدی و به موقع خواهند داشت.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  ۱ نظر               در انتظار تایید:0

  نام:
     

  1. ناشناس گفت:

   تاسفانه وضعیت نظارت در شرکت فرودگاهها دچار معضل می باشد اینجانب بارها برای ارائه یک گزارش تخلف به مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت در هفته های اخیر مراجعه کردم ولی با کمال تعجب نه تنها گزارش پذیرفته نشد بلکه اینجانب تهدید نیز شدم که موضوعات اتفاق افتاده خلاف واقع می باشد و کذب است که در نهایت اینجانب مجبور به پس گرفتن اعتراض و گزارش خود شدم

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار