رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۴۵ | کد خبر : 50435
 • وضعیت شرکت فرودگاه‌های کشور وزیر راه را به مجلس کشاند

  امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به برخی عدم نظارت ها در شرکت فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: به دنبال عدم پاسخگویی و طفره رفتن مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور از پاسخ به اتفاقات رخ داده، وزیر راه و شهرسازی به مجلس می آید.

  وی با گله مندی از عدم نظارت افزود: چرا دستگاههای نظارتی فرودگاهها نظارت و کنترل دقیق و لازم را بر بخش های مختلف همچون پروژه های عمرانی و نحوه قراردادهای صورت گرفته در فرودگاه‌ها ندارند؟

  نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به اینکه چرا پس از رخ دادن اتفاق باید بخش های نظارتی حساس شوند، تصریح کرد: یا بخش‌های نظارتی مطلع از اتفاقات نیستند و یا اینکه مطلع هستند و این اتفاقات می افتد؟

  نماینده مردم همدان و فامنین ادامه داد: سوء مدیریت و عدم کنترل بخش های نظارتی در دستگاههای مختلف منجر به رخ دادن اتفاقات ناگوار شده است.

  خجسته با اشاره به نقش و جایگاه نظارتی نمایندگان مجلس گفت: سوال از وزیر راه و شهرسازی و برخورد جدی با مدیران شرکت فرودگاههای کشور و بالاخص بخش های نظارتی را در اولویت کاری مجلس خواهیم داشت.

  وی دربخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: عدم نظارت بخش های نظارتی، بی سر و سامانی در تکمیل و پیشرفت پروژه های عمرانی و نحوه عقد قراردادها در فرودگاهها از مهمترین سوالات مطرح شده از وزیر راه و شهرسازی است.

  خجسته در پایان تصریح کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندگان همه ملت ایران هیچ گاه در راستای احقاق حقوق موکلین خود کوتاه نیامده و با هر گونه زیاده خواهی و دست درازی به بیت المال برخورد جدی و به موقع خواهند داشت.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار