رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۵ | کد خبر : 50564
 • صفی الدین: آمریکا درصدد تحمیل سیاست هائی برخلاف واقعیت میدان نبرد سوریه،عراق و یمن است


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، صفی الدین که روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهید «علی حسن کورانی» در شهرک یاطر در جنوب لبنان سخن می گفت، اظهارداشت: هنگامی که آمریکا از میز مذاکرات فرار می کند بهترین دلیل است که برگ برنده قوی در میدان نبرد در اختیار ندارد تا بتواند از آن در مذاکرات استفاده کند بنابراین درصدد وقت کشی است اما روسیه به شدت خواستار مذاکرات و راه حل سیاسی است.
  وی گفت:آمریکائی ها و سعودی ها با وجود اقداماتی که برای حمایت از گروه های تروریستی تکفیری انجام می دهند اما هرگز نمی توانند به آنها اعتماد و اطمینان کنند زیرا این گروه ها با نام های مختلف و با وجود سلاح ها و تجربه ها همواره شکست خورده اند.
  رئیس شورای اجرائی حزب الله تاکید کرد: بنابر این آمریکا می خواهد سیاست هائی را بر عکس واقعیت های میدانی تحمیل کند و آن را پیشتر در ژنو و دیروز در لوزان دیدیم اما این سیاست ها هرگز تحقق پیدا نمی کند.
  صفی الدین خاطرنشان کرد: گذشت زمان بزودی ثابت می کند ادعاهای محور آمریکا، سعودی و همراه آنها ترکیه و کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در باره نبرد در عراق ، سوریه و یمن خیالات است و آنها در توهم بسر می برند و هیچکدام از ادعاهای آنها تحقق نمی یابد.
  وی تصریح کرد: الحشد الشعبی ثابت کرده است این عراقی ها بوده اند که تکریت ، فلوجه و الانبار را آزاد کرده اند این بار هم موصل را آزاد می کنند و آمریکا هیچ کاری نکرده و در آینده هم انجام نمی دهد.
  ** سیاست دروغگوئی سعودی ثابت شده است
  رئیس شورای اجرائی حزب الله در بخش دیگری از سخنان خود وی افزود: سعودی بعداز آنکه به مسئولیتش درجنایت هولناک جنوب صنعا که به کشته و زخمی شدن بیش از ۸۰۰ انسان بی گناه منجر شد، اعتراف کرد، تلاش می کند تا خود را با تمسک به ادعاهای واهی تبرئه کند.
  صفی الدین تاکید کرد:برای همه جهانیان امروز دروغگوئی سعودی ها در سال های طولانی و حقیقت تکیه آنها به سیاست فریب و دروغ عیان و ثابت شده است .
  وی اظهارداشت:سعودی این سیاست را دنبال می کند تا بتواند به اهداف خبیثانه خود دست یابد اما هرگز اهداف آل سعود در یمن،عراق و سوریه تحقق نخواهد یافت.
  رئیس شورای اجرائی حزب الله گفت :نتیجه نبرد در یمن را انصارالله ، کمیته های مردمی و ارتش این کشور، نبرد در عراق را ارتش آن و الحشد الشعبی و نبرد در سوریه را ارتش این کشور و همپیمانان و همه آنهائی که با محور مقاومت هستند، رقم می زنند.
  صفی الدین افزود: آینده برای انصارالله ، الحشد الشعبی، کمیته های ملی ، ارتش سوریه و مقاومت است.

  ** معادلات منطقه تغییر کرده است
  وی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: معادلات در منطقه تغییر کرده است و آن دسته از لبنانی ها که برای حل مشکلات خود از جمله انتخاب رئیس جمهوری به خارج دل بسته اند، نفعی نخواهند بود و نتیجه نمی گیرند.
  رئیس شورای اجرائی حزب الله با بیان اینکه «منطقه شاهد تسویه حساب های بزرگ و بحران های زیادی است»، تصریح کرد:لبنانی ها باید به خود اعتماد و تکیه کنند تا لبنان به این تسویه حساب ها و بحران ها کشیده نشود.
  صفی الدین اظهارداشت: لبنانی ها باید از حال و آینده واقعی خود در مقابل بحران های بزرگ در جهان و منطقه حمایت کنند و این اصل را ما سالها است تکرار می کنیم.
  وی گفت: برخی از لبنانی ها که به حمایت خارجی دل بسته اند باید بدانند اوضاع و معادله ها در منطقه تغییر کرده است و این دل بستن هیچ سوی برای آنها و لبنان ندارد.
  رئیس شورای اجرائی حزب الله افزود: همه طرف های سیاسی لبنانی بدانند که باید به خودشان اعتماد و تکیه کنند اگر می خواهند مشکلات سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و امنیتی لبنان حل شود.
  خاورم * ۱۳۲۴** انتشار دهنده : فردین پازوکی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار