رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵ | کد خبر : 50606
 • اعلام رتبه‌بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی در جشنواره قرآن و عترت

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از مفدا،  بر اساس رتبه بندی انجام شده از سوی اداره کل قرآن و عترت وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز با ۲۱۶ امتیاز، کاشان با ۱۵۰ امتیاز، اهواز با ۱۱۸ امتیاز، گلستان با ۱۱۶ امتیاز و تبریز با ۱۱۴ امتیاز موفق به کسب مقام‌های برتر جشنواره شدند.

  همچنین بر اساس کسب رتبه اول تا سوم رشته‌های مختلف، دانشگاه‌های شیراز، کاشان، مشهد، تبریز و اهواز به ترتیب عناوین برتر را به خود اختصاص داده‌اند.

  رده‌بندی دانشگاه‌ها به تفکیک بخش‌های مختلف نیز اعلام شده است.

  در بخش کتابخوانی، تبریز، شیراز و کاشان اول تا سوم و دانشگاه‌های ایلام و مشهد به طور مشترک در جایگاه چهارم قرار دارند.

  در بخش فناوری، کرمانشاه، تبریز، کاشان و شیراز به مقام اول مشترک دست یافتند و دانشگاه تربت حیدریه در جایگاه دوم قرار گرفت.

  در بخش پژوهشی، دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و گلستان اول و دوم شدند و دانشگاه‌های تبریز، شهید بهشتی و زنجان به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

  در بخش نغمات آیینی، مشهد و کاشان موفق به کسب عناوین اول و دوم شدند و شیراز، اهواز و اصفهان به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

  در بخش هنری، دانشگاه علوم پزشکی اراک اول شد، مشهد و  البرز به طور مشترک دوم شدند و زنجان، مازندران و اصفهان نیز عنوان سومی مشترک را از آن خود کردند.

  در بخش معارف قرآنی و سیره معصومین(ع)، نیز شیراز، اراک و سبزوار اول تا سوم شدند و عنوان چهارمی مشترک به دانشگاه‌های اهواز، اصفهان و گلستان رسید.

  همچنین در بخش ادبی، دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز و بابل اول و یکم شدند و کاشان، کرمانشاه، رفسنجان و شیراز به طور مشترک حائز رتبه سوم جشنواره بیست و دوم شدند.

  مرحله نهایی بیست و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، ششم تا نهم مهرماه ۹۵ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، برگزار شد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار