• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰ | کد خبر : 50647
 • پارسایی در پاسخ به این سؤال که آیا فراکسیون امید از تغییر وزیر ارشاد استقبال می‌کند یا نه؟ گفت: فراکسیون از هر تغییری که در راستای تقویت دولت و رسیدن به منافع ملی باشد استقبال می‌کند.

  به گزارش وعده صادق هرام پارسایی نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد شایعاتی مبنی بر احتمال معرفی فردی از فراکسیون امید برای برعهده گرفتن وزارت ارشاد گفت: ابتدائاً باید صحت و سقم تغییر وزیر ارشاد از سوی سخنگوی دولت تایید شود.

  وی با اشاره به اینکه درباره تغییر وزیر ارشاد هیچ صحبتی در فراکسیون امید نشده است، بیان داشت: پیش از طرح موضوع در فراکسیون من هیچ صحبتی نمی‌توانم داشته باشم ولی بعید می‌دانم که یک نماینده بخواهد سمت نمایندگی خود را کنار گذاشته و وزارت را بپذیرد.

  پارسایی در پاسخ به این سوال که آیا فراکسیون امید از تغییر وزیر ارشاد استقبال می‌کند یا نه؟ گفت: فراکسیون از هر تغییری که در راستای تقویت دولت و رسیدن به منافع ملی باشد استقبال می‌کند.

  سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علی جنتی در بسیاری از مباحث خوب اما در بعضی دیگر همچون کنسرت‌ها در تمکین به قانون ضعیف عمل کرده است، گفت: آمار مجوزهایی که برای سخنرانی‌ها داده شده و مجوزهای کنسرت‌ها و جشن‌ها جزء عملکردهای خوب وزیر ارشاد است، هرچند که جا داشت ایشان در برگزاری کنسرت‌ها محکم‌تر عمل می‌کرد./ فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار