• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰ | کد خبر : 5066
  • وزیر کشور گفت: غرب و آمریکا همیشه به دنبال جنگ صلیبی علیه مسلمانان هستند و در مقاطع مختلف تاریخی با روش‌های گوناگون این جنایت و خیانت را انجام می‌دهند.

    به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در دیدار “محمد ابراهیم شعار” وزیر کشور سوریه بر تقویت روابط و همکاری‌های دوجانبه تأکید کرد و گفت: در شرایط کنونی ایران و سوریه نباید به یکدیگر احساس غریبی کنند، چرا که جهان اسلام در فتنه‌ای بزرگ گرفتار است و متأسفانه حربه دشمنان ایجاد اختلاف و چنددستگی میان مسلمانان است.

    وی با اشاره به اینکه اختلاف‌اندازی دشمنان در جهان اسلام بعد از جنگ جهانی اول باعث تجزیه جهان اسلام و به‌‌وجود آمدن رژیم صهیونیستی شد، افزود: بعد از جنگ جهانی دوم نیز دشمنان اسلام با تفرقه‌افکنی‌های خود دولت‌های وابسته را در منطقه ایجاد کردند تا همیشه این منطقه مهم و راهبردی در آتش اختلاف و تفرقه بسوزد، اما این همکاری‌ها و رابطه‌های نزدیک میان محور مقاومت، باید مقابل این تفرقه‌افکنی‌ها بایستد.

    وزیر کشور گفت: غرب و آمریکا همیشه به دنبال جنگ صلیبی علیه مسلمانان هستند و در مقاطع مختلف تاریخی با روش‌های گوناگون این جنایت و خیانت را انجام می‌دهند.

    رحمانی‌فضلی افزود: روزی جنگ علیه کشوری راه می‌اندازند روزی حربه‌شان فشار و تحریم‌های اقتصادی است، روزی فرهنگ و تمدن یک ملت را مورد هجمه قرار می‌دهند.

       نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  • برچسب ها :
  •  

    رزرو هتل در مشهد

     

    آخرین اخبار