رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰ | کد خبر : 5066
 • رحمانی‌فضلی :

  غرب و آمریکا به دنبال جنگ صلیبی علیه مسلمانان هستند

  وزیر کشور گفت: غرب و آمریکا همیشه به دنبال جنگ صلیبی علیه مسلمانان هستند و در مقاطع مختلف تاریخی با روش‌های گوناگون این جنایت و خیانت را انجام می‌دهند.

  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در دیدار “محمد ابراهیم شعار” وزیر کشور سوریه بر تقویت روابط و همکاری‌های دوجانبه تأکید کرد و گفت: در شرایط کنونی ایران و سوریه نباید به یکدیگر احساس غریبی کنند، چرا که جهان اسلام در فتنه‌ای بزرگ گرفتار است و متأسفانه حربه دشمنان ایجاد اختلاف و چنددستگی میان مسلمانان است.

  وی با اشاره به اینکه اختلاف‌اندازی دشمنان در جهان اسلام بعد از جنگ جهانی اول باعث تجزیه جهان اسلام و به‌‌وجود آمدن رژیم صهیونیستی شد، افزود: بعد از جنگ جهانی دوم نیز دشمنان اسلام با تفرقه‌افکنی‌های خود دولت‌های وابسته را در منطقه ایجاد کردند تا همیشه این منطقه مهم و راهبردی در آتش اختلاف و تفرقه بسوزد، اما این همکاری‌ها و رابطه‌های نزدیک میان محور مقاومت، باید مقابل این تفرقه‌افکنی‌ها بایستد.

  وزیر کشور گفت: غرب و آمریکا همیشه به دنبال جنگ صلیبی علیه مسلمانان هستند و در مقاطع مختلف تاریخی با روش‌های گوناگون این جنایت و خیانت را انجام می‌دهند.

  رحمانی‌فضلی افزود: روزی جنگ علیه کشوری راه می‌اندازند روزی حربه‌شان فشار و تحریم‌های اقتصادی است، روزی فرهنگ و تمدن یک ملت را مورد هجمه قرار می‌دهند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار