رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵ | کد خبر : 50661
 • روسیه اقدام های آمریکا را به سگ پاولوف تشبیه کرد


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، ریابکوف روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: در شرایط کنونی اقدام های آمریکا در حالت واکنشی انجام می گیرد مشابه اینکه با نواخته شدن زنگ تحریک می شود.
  خبرگزاری ایتارتاس به نقل از ریابکوف افزود که اگر میمون به مدت طولانی در قفس نگهداری شود می توان به حیوان چگونگی فشردن دکمه ای را برای دریافت غذا آموخت.
  وی با بیان اینکه در مساله تحریم ها نیز همین رویکرد وجود دارد، اظهار کرد: آمریکا وقتی که هر رفتار روسیه را از دیدگاه خود ناخوشایند بداند، از اعمال تحریم های جدید سخن به میان می آورد.
  مقام روسی ادامه داد: این رفتار شایسته کشوری که ادعا می کند می تواند به اهداف خود در سیاست خارجی دست یابد، نیست و از این شیوه ها نمی توان به مقصد رسید.
  ریابکوف تاکید کرد: دشمنی های آمریکا در قبال روسیه بی پاسخ نمی ماند تا موافقان سیاست های تحریمی بتوانند بی تاثیر بودن اقدام های خود را برای دستیابی به منافع مورد نظر از راه تهدید درک کنند.
  آمریکا و اتحادیه اروپا از سال ۲۰۱۴ با طرح اتهام دخالت روسیه در درگیری های شرق اوکراین و کمک به مخالفان دولت این کشور، مجموعه ای از تحریم های گسترده اقتصادی و مالی ضدروسی را وضع کرده اند که واکنش متقابل مسکو را در پی داشته است.
  پیامد این تحریم های سه ساله، اکنون نیز اعلام شده است که کشورهای تحریم کننده ممکن است به دلیل همکاری ضدتروریستی مسکو با دمشق، محدودیت های جدیدی را علیه روسیه وضع کنند.
  همچنین در نشست وزیران امور خارجه هشت کشور در لندن با موضوع بحران سوریه، آمریکا و انگلیس بر افزایش فشارهای ضدروسی تاکید کردند.
  جان کری وزیر خارجه آمریکا عصر روز یکشنبه در نشست خبری مشترک با بوریس جانسون همتای انگلیسی خود در لندن گفت که واشنگتن و لندن اعمال تحریم هایی را علیه مسکو و دمشق در ارتباط با شهر حلب بررسی می کنند.
  جانسون نیز اظهار کرد: از طریق دیپلماسی فشار خواهیم آورد، چون ابزار آن را داریم. به نظر من قوی ترین اقدام این است تا کاری کنیم که پوتین و روس ها عواقب کار خود را احساس کنند.
  در نشست بحران سوریه افزون بر جان کری، وزیران خارجه فرانسه، آلمان، ایتالیا و عربستان نیز حضور داشتند.
  همچنین با اقدام امروز انگلیس در بستن حساب های بانکی شبکه خبری راشاتودی می توان گفت، تحریم رسانه ای روسیه در اروپا کلید خورده است که دامنه تحریم های غرب علیه روسیه را گسترده تر خواهد کرد.
  اصطلاح شرطی شدن کلاسیک نخستین بار توسط ایوان پاولف (۱۸۴۹ – ۱۹۳۶) دانشمند و فیزیولوژیست روسی مطرح و ثابت شد که بزاق دهان سگ ها صرفاً با دیدن کسی که قبلاً چندبار به آنها غذا داده است یا سابقه ذهنی ارتباط بین نواخته شدن زنگ و ارائه غذا ترشح می شود، هر چند اگر غذایی در میان نباشد.
  اروپام ۳۹۱ ** انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار