• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰ | کد خبر : 50717

 • به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، در این حرکت اعتراضی که از امروز (سه شنبه) شهرهای مختلف این کشور را در بر گرفته، باعث شد تا «هوانگ کیو آهن» نخست وزیر کره جنوبی به شدت از این وضعیت ابراز نگرانی کرده و هشدار دهد که علیه رانندگان، معترضان و اعتصاب کنندگان وارد عمل خواهد شد.
  او همچنین اعتصاب کنندگان را افرادی قانون شکن معرفی کرد است که دولت وظیفه دارد با آنها برخورد کند و از سوی دیگر از آنان دعوت کرده است در اولین فرصت با بازگشت بر سر کارهایشان، به اعتراضات پایان دهند.
  نخست وزیر کره جنوبی که در نشست اعضای کابینه سخن می گفت، تصریح کرد که این اقدام سامانه ها و مکان های باربری، بنادر و نظام حمل و نقل و تجارت کشور را مختل کرده است.
  خبرگزاری یونهاپ از کره جنوبی گزارش کرده که بسیاری از بارها در بنادر روی زمین مانده است و اتحادیه کارگری از اعتصاب کنندگان حمایت کرده اند.
  بررسی ها حاکی است که صدها نفر از رانندگان کامیون و کارگران بخش های ریلی کره از جمله در ایستگاه های مترو و راه آهن نیز جزو اعتصاب کنندگان هستند.
  از سوی دیگر نخست وزیر کره جنوبی گفته است که این اعتصاب و توقف فعالیت های صادرات و واردات به تجارت و اقتصاد کشور لطمات سنگینی وارد خواهد کرد.
  اعتصاب کنندگان گفته اند که دولت با در نظر گرفتن مقررات تطبیقی جدیدی در صنعت حمل و نقل، باعث تشدید رقابت شده و این موضوع کار را برای آنها سنگین تر کرده و درآمدشان را کاهش می دهد و به همین خاطر این سیاست باید بار دیگر مورد تجدید نظر قرار گیرد.
  با این وصف به نظر می رسد که نخست وزیر به دنبال مدارا با اعتصاب کنندگان نیست و از وزارتخانه های ذی ربط خواسته است با اتخاذ تدابیری، خسارات و زیان های این اعتصاب بزرگ را به حداقل برسانند.
  آساق**۲۳۱**۱۵۹۷*انتشاردهنده: فرهاد راستی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  امیدواری فیلیپین برای بازگشت به منطقه مورد مناقشه با چین و ماهیگیری کارنامه خصوصی‌سازی دولت تدبیر و امید ضعیف است/ بدهی ۱۶۸هزار میلیاردی دولت به بانک‌ها تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور پرونده‌های «برادران روزچنگ»، «سعید طوسی»، «صندوق ذخیره فرهنگیان»، «معماری‌نیوز» و «نرگس محمدی» تبعات مثبت و منفی فضای مجازی در کردستان رصد شود با نیروهای ترکیه همچون داعش برخورد خواهیم کرد امیر قطر سه روز عزای عمومی اعلام کرد عکس/ بازدید روحانی از کارخانه واگن پارس اراک سرعت ۸ برابری نسخه ۱۲۸ آیفون ۷ در مقابل نسخه ۳۲ گیگا بایتی آن نمایشگاه کتاب بلگراد با حضور ایران آغاز به کار کرد فیلم/ عصبانیت شبکه عربستانی ازمداحی جدیدمیثم مطیعی+فیلم مداحی تلاش شهید شهاب برای پخش اعلامیه های انقلاب پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۴ساعت گذشته ماجرای آمدن ارز به خود پردازها/ پرداخت صحت ندارد نویسندگان نسبت به افزایش کیفیت محتوا اهتمام جدی داشته باشند / فرم مطلوب می‌تواند سبب ماندگاری محتوا شود ورود سمن ها به عنوان مترجم اتباع خارجی در ایام اربعین ادامه پیشروی های ارتش عراق در محور جنوبی و شمال شرقی موصل تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های دوشنبه سوم آبان عجیب ترین هتل دنیا در کنار دره‌ای خطرناک+ عکس اشتون کارتر در اربیل/ آمریکا خواهان پایان عملیات موصل، پیش از پایان سال است