رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵ | کد خبر : 50763
 • مراقب پیامک های فریبنده مربوط به سرشماری باشید


  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، امروز (سه شنبه) برخی مشترکان یکی از اپراتورهای تلفن همراه پیامکی درباره آغاز مراجعه حضوری برای سرشماری نفوس و مسکن دریافت کردند؛ در حالی که مرکز آمار ایران زمان آغاز این مرحله را از فردا (چهارشنبه- بیست و هفتم مهرماه) اعلام کرده است.
  در این پیامک نوشته است «چه اطلاعاتی باید ارایه کنیم؟» و همچنین «مشخصات ماموران سرشماری را بدانید».
  این پیامک از سرشماره ۹۸۶۰۷۰ ارسال شده است و برای ارایه هر نوع اطلاعات ۷۵۰ ریال از حساب مشترکان کسر می کند.
  پیگیری خبرنگار ایرنا از اپراتوری که این پیامک تلفن همراه از طریق آن ارسال شده است نشان می دهد یک شرکت برای کسب منفعت در ازای ارایه برخی اطلاعات درباره سرشماری، از شیوه توزیع گسترده پیامک استفاده کرده است.
  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، مهلت ثبت نام اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن ساعت ۲۴ امشب پایان می یابد؛ چنانچه ۳۵ درصد مردم در سرشماری اینترنتی مشارکت کنند، جمهوری اسلامی ایران در شمار کشورهای توسعه یافته به لحاظ آماری قرار می گیرد.
  تاکنون ۳۳٫۶ درصد مردم در سرشماری اینترنتی مشارکت کرده اند و امید می رود تا پایان امروز بتوان به نصاب مورد نظر رسید.
  مرکز آمار ایران، ثبت نام اینترنتی هشت میلیون و ۸۸۱ هزار خانوار را هدفگذاری کرده و سهم هر استان نیز تعیین شده است.
  رییس مرکز آمار ایران دیروز (دوشنبه) به ایرنا اعلام کرد: اپراتورهای تلفن همراه اهدای دو گیگابایت اینترنت رایگان را به همه ثبت نام کنندگان در سرشماری اینترنتی آغاز کردند.
  در همین پیوند، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران به ایرنا گفت: مراحل ثبت نام سرشماری اینترنتی با استفاده از سامانه های اپراتورها به طور کامل رایگان است و ثبت نام کنندگان پس از دریافت کد ثبت نام و اعلام آن به اپراتورهای تلفن همراه، هدیه اینترنت رایگان را دریافت می کنند.
  «علی اصغر عمیدیان» افزود: هیچ دسترسی خارجی به اطلاعات سرشماری به دلیل استفاده از بستر شبکه ملی اطلاعات ممکن نیست.
  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، همه خانوارهایی که به شکل اینترنتی اطلاعات آماری خود را تکمیل کنند، از دو گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند می شوند.
  یک هزار نفر از افرادی که در سرشماری اینترنتی مشارکت کنند، با قرعه کشی از جایزه ۱۰ میلیون ریالی برخوردار می شوند که تاکنون ۶ دوره آن انجام شده است.
  ۵۰۰ جایزه ١٠ میلیون ریالی نیز برای مدیران مدارسی در نظر گرفته شده است که بتوانند خانوارهای دانش آموزان را به پرکردن اینترنتی سرشماری تشویق کنند.
  مهلت ثبت نام اینترنتی در هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن تا بیست و هفتم مهرماه تمدید شده است و پس از آن سرشماری حضوری از بیست و هشتم مهرماه به مدت یک ماه در سراسر کشور آغاز می شود.
  بر اساس برنامه ریزی مرکز آمار ایران، از بیست و هشتم مهر تا بیست و هشتم آبان ماه هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن به روش حضوری با استفاده از تبلت انجام می شود.
  مرکز آمار ایران اعلام کرده است خانوارها پس از ثبت نام در سامانه اینترنتی، کد دریافتی را حفظ و هنگام مراجعه مامور سرشماری به در منزل آن را ارایه کنند تا دیگر به سرشماری حضوری نیازی نداشته باشند.
  خانوارها می توانند در مدت تعیین شده اطلاعات خود را از طریق سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir ثبت کنند.
  بر اساس پیش بینی انجام شده، نتایج اولیه سرشماری امسال یکم تا پانزدهم دی ماه و نتایج تفصیلی آن مرداد سال ۱۳۹۶ منتشر می شود.
  اقتصام**۲۰۷۸**۱۹۶۱** گزارشگر: محمدمهدی بهرامی** انتشار دهنده: مریم مسعود

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار