رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰ | کد خبر : 50793
 • برقراری آتش بس سراسری در یمن/ ولدالشیخ احمد خواستار توقف عملیات نظامی و کمک رسانی به مردم شد

  اسماعیل ولد الشیخ احمد روز سه شنبه بدنبال حصول توافق از سوی همه طرفین درگیر در این کشور با صدور اطلاعیه ای رسما برقراری یک آتش بس ۷۲ سراسری در یمن از بامداد روز پنجشنبه ۱۹ اکتبر ماه را اعلام کرد.
  وی در این اطلاعیه با اشاره به این که نمایندگان طرفین درگیر در یمن رسما به او اطمینان داده اند که مندرجات توافقنامه ترک مخاصمه در ۱۰ آوریل امسال را رعایت کنند، به احتمال تمدید دوباره این آتش بس در آینده نیز تاکید کرده است.
  نماینده بان کی مون این توافقنامه و اجرای آن را زمینه ای برای از سرگیری فعالیت های ‘کمیته تنش زدایی و هماهنگی’ و آغاز عملیات کمک رسانی به آسیب دیدگان یمنی توصیف و ابراز امیدواری کرده است که این قدم به برقراری یک آتش بس دائمی ودستیابی به یک راه حل جامع سیاسی برای بحران یمن منجر شود.
  اسماعیل شیخ احمد بار دیگر از طرفین درگیر و بازیگران منطقه ای و بین المللی خواسته است تا از اجرای کامل این آتش بس حمایت کنند و ضمن تاکید برضرورت توقف هر گونه عملیات نظامی در طول این آتش بس خواستار دسترسی بی قید و شرط و بلامانع امدادگران این نهاد به مردم یمن و توزیع کمک های انساندوستانه در میان آن ها شده است.
  شبک **اروپام-۴-۵۴۱ *۱۹۱۷**انتشار دهنده : سید محمد باقر نوربخش

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار