• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۳ | کد خبر : 50818
 • به گزارش وعده صادق این پیرمرد ۹۲ ساله نیجریه ای به دلیل تعداد زن های بسیار زیادی که داشت در سال ۲۰۰۸ مشهور شد. او حالا می گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!

  پیرمرد مشهور نیجریه ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن ۹۲ سالگی می گوید «هنوز امید زیادی به زندگی دارد.» این پیرمرد ۹۷ زنه البته برنامه هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.
  به گزارش ایندیپندنت، محمد بِلو ابوبکر یکی از چهره های شناخته شده ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از ۱۰۰ همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می داند.
  ازدواج

  پیرمرد ۹۷ زنه

  محمد ابوبکر یک مرد مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه آن ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

  ابوبکر تاکنون ۱۸۵ فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به خبرنگاران گفت که «کار افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

  ازدواج

   پیرمرد ۹۲ساله با ۹۷همسر

  او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت:«عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می ورزند… آنچه من انجام می دهم دستور پروردگار است و تا لحظه مرگ به این کار ادامه خواهم داد.»

  آقای بلو تاکنون ۱۰۷ همسر اختیار کرده که ۱۰ مورد از آنان را طلاق داده است. با این حساب او در حال حاضر ۹۷ همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال ۲۰۰۸ میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان ۸۶ همسر داشت.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار