رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵ | کد خبر : 50836
 • ایران و مکزیک سند 'برنامه اقدام مشترک همکاری در زمینه کار' را امضا کردند


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، در این دیدار طرفین زمینه های همکاری در حوزه کار و اشتغال، توسعه و تامین اجتماعی، آموزش های فنی و حرفه ای، آسیب شناسی اجتماعی و دیگر موضوعات مرتبط را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان با تشریح نتایج مثبت در حوزه سیاست و تجارت خارجی در فضای پسا برجام، علاقه مندی مسئولان جمهوری اسلامی ایران برای توسعه مناسبات در تمامی ابعاد بویژه در بخش اقتصاد و تجارت را مورد تاکید قرار داد.
  «آلفونسو ناوارته پریدا» وزیر کار و تامین اجتماعی مکزیک نیز ضمن ابراز علاقه مسئولان کشورش برای توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران، یافتن زمینه مشخص همکاری دو کشور را تا پایان سال جاری خواستار شد.
  در پایان این دیدار، سند «برنامه اقدام مشترک همکاری در زمینه کار» به امضای علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران و آلفونسو ناوارته پریدا وزیر کار و تامین اجتماعی مکزیک رسید.
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان در ادامه دیدارهای خود با وزرای اقتصاد، انرژی و رئیس تامین اجتماعی مکزیک ملاقات می کند و از برخی مراکز نمونه در حوزه های توسعه اجتماعی این کشور بازدید خواهد کرد.
  مکزیک یازدهمین اقتصاد بزرگ دنیا و کشوری در آمریکای شمالی به پایتختی مکزیکوسیتی است که بیش از ۱۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد.
  ارزش صادرات جمهوری اسلامی ایران به مکزیک در پنج ماه نخست امسال ۱۰ میلیون و ۶۹۷ هزار و ۸۶۹ دلار و ارزش واردات از آن کشور ۲۰۰ هزار و ۶۵ دلار بود.
  شبک*اروپام*۵*۴۹۱*۱۰۲۱**انتشار دهنده: حسین نوروزیان

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار